Teekanne Mother & Child, vybrané druhy 20 sáčků

Teekanne Mother & Child, vybrané druhy 20 sáčků

Výrobek Teekanne Mother & Child, vybrané druhy 20 sáčků momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Teekanne , či na podobné zboží z kategorie Potraviny nebo teplé nápoje nebo čaj. .

Aktuální slevu na Teekanne Mother & Child, vybrané druhy 20 sáčků zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Informace o výrobku

Značka: Teekanne Výrobce: Teekanne Balení: 20 sáčků EAN: 5901086046690 Kategorie: Potraviny / teplé nápoje / čaj

Popis výrobku

 

Od ukončeného 4. měsícePřirozeně bez lepku

 

Výroba čaje má ve společnosti TEEKANNE tradici dlouhou více než 130 let. V roce 1949 jsme světu dali vynález dvoukomorového čajového sáčku, jež zaručuje dokonalé rozvinutí aroma a chuti a v malých obměnách je využíván dodnes. Naším hlavním cílem je vysoká kvalita výrobků a spokojenost zákazníků. Každý rok přinášíme řadu nových produktů a inovací, které sledují moderní trendy a požadavky zákazníků. Základ našich čajů tvoří mnoho přírodních složek - různé druhy ovoce, bylin a samozřejmě čajové lístky. Všechno jsou to rostliny, o nichž se již po staletí tvrdí, že mají blahodárné účinky pro lidský organismus. Například heřmánek, který je známý pro svoje zdravotní účinky, šalvěj, která je dobrá pro ústa a hrdlo díky esenciálním olejům, které obsahuje nebo černý, zelený a bílý čaj se svými povzbuzujícími účinky a mnoho dalších. Všechny čaje TEEKANNE podporují zdravé stravování a psychickou pohodu, rozmanitě pokrývají každodenní požadavky na pitný režim a zároveň neobsahují cukr a nemají v podstatě žádné kalorie. Nejvyšší kvalita produktu je naším závazkem, proto pečlivě kontrolujeme každou surovinu a každou směs. V našich laboratořích provádíme komplexní analýzy, abychom zaručili obsah pozitivních složek, a zároveň zajišťujeme plnění všech zákonných limitů a norem. Samozřejmostí je skutečnost, že stanovujeme velmi vysoké standardy bezpečnosti produktu a hygieny. A nakonec, naši ochutnávači čaje, kteří podstupují rozsáhlý výcvik, zajišťují, že pouze ty nejlepší suroviny jsou smíchávány do jedinečných čajových kreací s konzistentní chutí. Od samého počátku byla základním pilířem naší značky a strategického zaměření odpovědnost vůči společnosti a planetě. Z tohoto důvodu jsou všechny aspekty naší každodenní podnikatelské činnosti zaměřeny na udržitelnost. Od pečlivého výběru našich čajových plantáží až po zodpovědný nákup surovin a zpracování přísad, které je přátelské k životnímu prostředí. Pokud jde o udržitelnost, ušli jsme již dlouhou cestu - neustále se však každý den v maximální míře snažíme dosahovat zlepšení v oblasti udržitelnosti a ochrany životního prostředí i v sociální oblasti.

Příprava a použití

Příprava a použití Šálek s jedním sáčkem zalijte vroucí vodou a nechte asi 8 minut vyluhovat.

 

 

Balení: Krabice.

 

Skladování: Uchovejte v suchu.

Složení výrobku

 • Fenykl (55%)
 • Anýz (30%)
 • Kmín (15%)

  Výživové hodnoty

   

  Výživové hodnoty

  ve 100 ml*:
  Energetická hodnota :  3 kJ/1 kcal  Tuky celkem:  <0,1 g  z toho nasycené mastné kyseliny:  <0,1 g  Sacharidy celkem:  <0,1 g  z toho cukry :  <0,1 g  Bílkoviny :  0,1 g  Sůl :  0,1 g  * za předpokladu, že čajový sáček je zalit 200 ml horké vody: