Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: čaj

Vybrat řetězec:
Reklama
44,90
44,90 Cena
Klember čaj

Ginkgo biloba Tee 20x1,5g, Fat burner L-carnitin 30g, Matcha... více informací

Kaufland
27,90
27,90 Cena

Nealkoholický nápoj a největší konkurence kávy, to je čaj. Kulturní nápoj obvykle připravovaný louhováním lístků rostliny čajovníku v horké vodě. Pro samotné lístky se také užívá název čaj. Označení čaj se běžně užívá i pro jiné nálevy – pro zápary a odvary různých jiných rostlin například tzv. ovocné čaje, bylinné čaje nebo šípkový čaj. Čaj má vedle povzbuzujících účinků v mnoha případech díky látkám v něm obsaženým také blahodárný vliv na organismus. Mimo klasických listových čajů jsou pak k dostání čaje sypané, pytlíkové nebo instantní.

Nejčastěji vyhledáváte čaj pro těhotné, urologický čaj, matcha čaj, řepíkový čaj, ahmad tea ledový čaj, pampeliškový čaj, ženšen čaj, vánoční čaj, ibiškový čaj, ahmad tea ledový čaj kde koupit, maliník čaj, heřmánkový čaj, fenyklový čaj, zázvorový čaj, čaj matcha, aquila ledový čaj, ledový čaj lipton, ledový čaj bez cukru, bílý čaj, červený čaj s chromem, akce tatranský čaj, megafyt ledový čaj, ledový čaj, kmínový čaj, zelený čaj, čaj maté, čaj rooibos, ahmad tea ledový čaj tesco, detoxikační čaj, ledový čaj v sáčku, kontryhelový čaj, čaj akce, ostropestřec čaj, čaj v akci, sítko na čaj, levandulový čaj, rýmovník čaj, ledový čaj ahmad tea, čaj z maliníku, čaj na odvodnění, čaj basilur, jasmínový čaj, čaj na žaludek, masala čaj, ledový čaj akce, ledový čaj nestea, černý čaj, třezalkový čaj, pečený čaj z jablek, ledový čaj ahmad, červený čaj, pu erh čaj, lapacho čaj, čaj lapacho, samahan čaj, meduňkový čaj, sypaný čaj, yogi čaj, rooibos čaj, maliníkový čaj, modrý čaj, čaj na spaní, kopřivový čaj, šípkový čaj, tatranský čaj akce, broskvový ledový čaj, ledový čaj long island, mátový čaj.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.