Novák maso-uzeniny

Hodnocení

Aktuální letáky - Novák maso-uzeniny

Omlouváme se, ale pro Novák maso-uzeniny nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:

„KVALITA A SUPER CENY“, tak zní motto značky Novák maso-uzeniny, která se na českém trhu pohybuje od roku 1994. Tehdy se u nás začaly objevovat první specializované prodejny s obsáhlou nabídkou masa a uzenin. Jednou z předností společnosti je přítomnost řezníků na prodejnách Novák maso-uzeniny. Tento tradiční přístup se odráží v každodenním odborném bourání masa a v jeho následné přípravě do prodeje. V současnosti patří značka Novák maso-uzeniny mezi leadery na českém trhu.

Značka Novák maso-uzeniny:
• klade důraz na neustálé zvyšování standardů prodejen Novák maso-uzeniny
• nabízí svým zákazníkům pouze kvalitní a čerstvé maso za nejlepší možnou prodejní cenu
• dbá na bezchybnou hygienu prostředí
• poskytuje špičkový servis prostřednictvím vyškoleného personálu

Společnost Novák maso-uzeniny neusíná na vavřínech a snaží se svým spokojeným zákazníkům nabízet stále rostoucí a inovativní nabídku výrobků a služeb. Na pultech prodejen Novák maso-uzeniny proto naleznete:


• Široký sortiment čerstvého masa
• Uzeniny
• Lahůdky
• Pekařské výrobky
• Výrobky z teplého pultu
• V přípravě jsou i novinky z české a mezinárodní kuchyně

Pokud vám došly nápady a nevíte, co si z prodejny Novák maso-uzeniny odnést domů, nechte se inspirovat na stránkách značky v rubrice Vaše recepty. Navíc, pokud zašlete recept pokrmu (včetně fotografie) obsahující maso a uzeniny zakoupené v prodejnách Novák maso-uzeniny, můžete se stát spoluautorem kuchařky.

Novák maso-uzeniny pomáhá i druhým. Prostřednictvím ZIMBO CZECHIA značka Novák maso-uzeniny finančně přispěla na pořízení nového vozu Ford Tranzit pro Klokánek v Hostivicích. Vůz je využíván pro přepravu kluků a holek do školy, na kroužky, k lékaři a na výlety s tetami.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.