Užijte si slunečné dny se slevou -58% na ZMRZLINY.

Hodnocení

Aktuální letáky - Mountfield

Omlouváme se, ale pro Mountfield nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Společnost Mountfield byla založena roku 1991 malou prodejnou ve středočeských Mnichovicích. V současnosti, kdy má za sebou Mountfield více jak pětadvacet let poctivé práce, můžeme navštívit více jak sedmdesát prodejních center skládajících se z prodejny, servisního střediska, bazénového centra a skladového zázemí.

Společnost Mountfield se zaměřuje na prodej zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu. Pyšní se nejenom titulem největšího českého a slovenského prodejce v tomto oboru, ale je i největším specializovaným prodejcem zahradní techniky a bazénů v celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že je Česká republika národem, který si hýčká zahrady u svých domů, chat či chalup a tráví na nich svůj volný čas, sportuje, odpočívá a rozvíjí své pěstitelské dovednosti snaží se Mountfield nabízet stále kvalitnější produkty, kvalitní servis a služby více jak 1, 8 miliónu stálých a spokojených zákazníků.

Širokou nabídku společnosti Mountfield naleznete nejen v prodejních centrech, ale i na firemním e-shopu Mountfieldu. Zahrada, sekačky, zahradní nábytek a grilybazény, vytápění, dveře, wellness, dílna či krmivo, to je jen zlomek toho, co pod střechou nebo na internetových stránkách Mountfieldu naleznete.

Abyste si domů odvezli to, co opravdu potřebujete a co nejvíce uspokojí vaše potřeby, je vám k dispozici kvalifikovaný a proškolený personál. Technici společnosti Mountfield s ochotou a trpělivostí vyslechnou vaše představy a požadavky a navrhnou vám nejvhodnější variantu právě pro vás.

Společnost Mountfield dbá na blaho a spokojenost svých zákazníků, proto se rozhodla své pravidelné zákazníky odměnit možností vstoupit do Věrnostního programu. Zaregistrujete-li se, získáte zákaznickou kartu Mountfield, která vám přinese celou řadu výhod a benefitů. Kromě informací o novinkách budete hýčkáni odměnami, rychlejším nákupem, slevami, náskokem před ostatními či výhodnějším servisem.

Kolo štěstí 

K oblíbeným akcím zákazníků společnosti Mountfield patří i Kolo štěstí. Každý účastník má po zatočení Kolem štěstí možnost získat slevu na všechny do akce zařazené výrobky ve výši 40 až 100 % z prodejní ceny. Opomenut nesmí zůstat ani výprodej za 1/3 ceny. Na této akci jsou atraktivní nejen lákavé slevy sekaček, zahradních traktorů, elektrických pil, zahradního nábytku, plynových grilů, akrylátových vířivek, infrasaun a mnoha dalších produktů, ale i možnost nechat si svůj nákup doručit domů, na chatu či chalupu, až ho budete potřebovat.

Dárkový poukaz Mountfield 

Služeb a nabídky Mountfieldu můžete využívat i ve chvíli, kdy sháníte dárek pro vaše blízké, kamarády nebo kolegy v práci. Dárkový poukaz Mountfield je k dostání v hodnotě 500 Kč a 1000 Kč. Využít ho lze ve všech prodejnách Mountfield.

Prohlédněte si také slovenské letáky Mountfield


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.