Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny!

Akce a slevy: Sekačky

Nebylo nalezeno žádné zboží "Sekačky" v kategorii zahradní technika
Níže zobrazujeme kompletní aktuální nabídku zboží z kategorie zahradní technika.

Vybrat řetězec:
-36%Vysavač na popel Fieldmann

pro sání vychladlého popela, kovová nádoba 11 l, příkon 600... více informací

Globus
699
699 Cena
Reklama
Čtyřkolový vozík

Plastová korba, vyklápěcí. Hmotnost: 14,5 kg.Nosnost: 120 kg... více informací

UNI HOBBY
2 490
2 490 Cena
Čtyřkolový vozík

Drátěná korba | Hmotnost: 21 kg. Nosnost: 300 kg. Rozměry: 1... více informací

UNI HOBBY
3 490
3 490 Cena
Domek zahradní ARCHER A

Výška: 195 cm | Šířka: 213 cm | Délka: 127 cm. Materiál: kov... více informací

UNI HOBBY
5 990
5 990 Cena
Práce na zahradě se dnes bez moderní sekačky neobejde. Kosám a srpům odzvonilo a pro úpravu trávníků je téměř nutností použít moderní sekačku nebo dokonce traktůrek. V závislosti na rozloze vaší zahrady. Takový Béda Trávníček z Mountfieldu rád ochotně poradí, jak správně seřídit řezací strunu, nastavit přiměřenou výšku pro různý terén a případně jaké vhodné prostředky na správný růst trávníku bez mechu a plevele. 
Moderní sekačky bývají poháněné elektrickým nebo spalovacím motorem s různým výkonem. Větší sekačky jsou doplněné o sběrné koše na posekanou trávu nebo je možné stroj nastavit na sekání trávy na drť, která zároveň poslouží jako hnojení.

Nejčastěji vyhledáváte sekačka stiga, sekačka bez pojezdu, sekačka etesia, sekačka s pojezdem, čelní sekačka, sekačka akce, sekačka obi, sekačka bubnová, sekačka elektrická, sekačka vega, sekačka bosch, sekačka lidl, sekačka bublifuk, sekačka mtd, sekačka husqvarna, sekačka benzínová, sekačka iseki, sekačka vřetenová, sekačka viking, sekačka za traktor, sekačka do svahu, sekačka trávy, sekačka alko, sekačka mcculloch, sekačka ruční, sekačka hecht, sekačka za malotraktor, sekačka makita, sekačka traktůrek, sekačka vari, sekačka weibang, sekačka honda, sekačka strunová, sekačka toro, sekačka mountfield.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.