Akce a slevy: Dveře

dveředveře
Vybrat řetězec:
Dveře vchodové ocelové RHEIA

Tloušťka křídla: 55 mm. Rozměry: 80, 90 L/P. Vnější rozměry ... více informací

UNI HOBBY
11 990
11 990 Cena
Dveře vchodové ocelové MINERVA

Tloušťka křídla: 55 mm .Rozměry: 80, 90 L/P .Vnější rozměry ... více informací

UNI HOBBY
7 990
7 990 Cena
VNITŘNÍ DVEŘE Dub šedý

Ostrá hrana | Povrch: fólie. Sklo: screen Plné: 1 590,- .Linea:2 990,

UNI HOBBY
1 590
1 590 Cena
Reklama
VNITŘNÍ DVEŘE Dub Sonoma

Oblá hrana. Povrch: solo struktur .Plné: 1 690,- .Klasik 51 ... více informací

UNI HOBBY
1 690
1 690 Cena
„Vstupte“, můžete být vyzváni na návštěvu, jednání, ke schůzce, do ordinace a pokaždé projdete otvorem, který vyplňují dveře. Dveře mohou plnit více různých funkcí jako oddělovat místnosti, zabezpečovat dům, byt, prostory od okolního prostředí. Materiálem k jejich tvorbě je zpravidla dřevo, ale mohou být i plastové, kovové i z jiných druhů, zpravidla zvoleném dle umístění dveří a k plnění účelu. 
Každé dveře se umisťují do rámu případně otvoru a zpravidla na dva až tři panty z jedné strany a k uzavření prostor slouží zámky. Pohodlné otevírání dveří usnadňuje klika, ve většině případech umístěná z obou stran, někdy ze vstupní strany se využívá koule. U vstupních nebo hlavních dveří mívají ještě navíc otvor pro kukátko. Ke dveřím se pak zcela určitě bude hodit rohožka, kterou můžete použít i jako „odkapávač“ na své boty, zejména v zimních obdobích.

Nejčastěji vyhledáváte dveře obi, venkovní dveře, dřevěné dveře, zašupovací dveře, sprchové dveře, dveře sapeli, dřevěné vchodové dveře, francouzské dveře posuvné cena, interiérové dveře obi, obi interiérové dveře, stříška nad dveře, vchodové dveře, kování na dveře, skleněné dveře, interiérové dveře akce, dveře a zárubně akce, plastové vchodové dveře, dveře plastové, dveře venkovní, dveře do bytu, obi dveře, vchodové dveře plastové, hornbach dveře, automatické dveře cena, francouzské dveře, balkonové dveře, vnitřní dveře, hliníkové dveře, hliníkové vchodové dveře cena, šoupací dveře, skládací dveře, akce dveře, plastové dveře, francouzské dveře na terasu cena, modrý dveře, kliky na dveře, vchodové dveře do domu, bezpečnostní dveře, dveře interiérové hornbach, dveře vchodové, ht dveře, posuvné dveře do pouzdra, francouzské dveře cena, uni hobby dveře, posuvné dveře na stěnu, vchodové dveře do bytu, dvoukřídlé dveře, dveře masiv, shrnovací dveře, bezpečnostní dveře cena, vánoční věnec na dveře, dveře akce, dveře vnitřní, šoupací dveře obi, interiérové dveře, věnec na dveře, jmenovky na dveře, zasouvací dveře, dveře cena, dveře uni hobby, posuvné dveře, dveře hornbach, protipožární dveře.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.