Nový Smíchov otevírá první kamennou prodejnu pro značku eobuv.cz! Na co vše se můžeme těšit?

Nový Smíchov otevírá první kamennou prodejnu pro značku eobuv.cz! Na co vše se můžeme těšit?

Polský gigant CCC Group překračuje hranice, a to nejen ty virtuální, ale i fyzické, protože v pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov vyroste první kamenná prodejna značky eobuv.cz v České republice. Tato zpráva bezesporu potěší nespočet milovníků bot, protože eobuv.cz patří mezi nejoblíbenější on-line prodejny obuvi u nás.

Boty kam se podíváš a klikneš, to je eobuv.cz. Lídr on-line prodeje obuvi ve střední a východní Evropě se pyšní sortimentem více než 177 000 produktů od 580 světových značek. Není proto divu, že ve spojení s kvalitním zákaznickým servisem se eobuv.cz umístila v anketách, jako jsou například Český košík a ShopRoku.

Pokud si budete chtít úžasné lodičky, kozačky, tenisky či polobotky vyzkoušet na vlastní noze, nebudete již muset cestovat do Polska. Nová kamenná prodejna spojující výhody e-shopu a klasického nakupování se otevře v pražském obchodním centru Nový Smíchov. Dle dostupných informací by měla eobuv.cz vzniknout na ploše, kde dříve sídlila prodejna Datart.

 

„Naše prostory jsou neobvyklé a překvapí Vás už při vstupu. Jsou zcela jedinečné svým futuristickým designem, plné technologických vychytávek (tabletů, robotů či 3D skenerů), ale především jsou bez zboží! Téměř 200 tisíc produktů, od skoro 600 světových značek (jako je Adidas, Lacoste, Guess, nebo Calvin Klein), je perfektně zorganizováno v moderním zázemí, ze kterého Vám jej během desítek vteřin donese kolega. Místo poliček s produkty na zákazníky čekají pohodlné pohovky a tablety, na kterých si vybírají produkty k vyzkoušení,“ popisuje kamennou prodejnu tým eobuv.cz.

To ale zdaleka není vše. Nejen boty dělají člověka, a proto eobuv.cz rozšiřuje svůj rozsah, a to prostřednictvím vlastního brandu s prémiovou módou Modivo. Díky tomuto kroku můžete vybírat z více než 100 tisíc modelů od 270 světoznámých značek, jako jsou Guess, Calvin Clain, Liu Jo, DKNY, Napapijri a mnoha dalších.

 

{{|aclwidget|clanek|21118|1|||}}
 

23.06.2021Obchodní Centrum Nový Smíchov Praha


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.