Magazín Akční ceny I Recept na staročeskou zelňačku s klobásou Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Alimpex

Alimpex

jogurt | mléčné dezerty | ostatní sýry | šlehačky a smetany | tvarohy | konzervy, instatní jídla | konzervy, instatní jídla

Alimpex je společností, která se zabývá zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, převážně mléčných potravin, vyžadujících chlazenou přepravu. Na českém trhu je Alimpex známý především díky značce balkánských sýrů Balsýr, řadě sýrů Blaník, nízkonákladové značce mléčných výrobků Dr.Halíř nebo populární řadě mlék, kefírů a zákysů Milkin. Alimpex mimo jiné také dováží ledovou kávu Eiskaffé.

Adresa:
ALIMPEX FOOD a.s.
Českobrodská 1174
198 00 Praha
Česká republika

O společnosti Alimpex

Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem, jak z hlediska sortimentu, tak i obratu a katalogová nabídka obsahuje více než 3000 položek výrobků.

V roce 2014 společnost oslavila 15.výročí působení na trhu. Společnost na trh dodává výrobky českých mlékáren, vlastní značky - Dr. Halíř, Krajanka, Jovomix, Zálesák, Gerard a vybrané české i zahraniční firmy zastupuje výhradně na českém trhu. 

Pro zajištění svých obchodních aktivit společnost zaměstnává okolo 550 zaměstnanců a využívá 12 distribučních míst na území České republiky. Obchodní partneři jsou obsluhováni z centrálního velkoskladu více než 120 nákladními automobily v propracovaném logistickém systému. Cílem je dodat čerstvé chlazené potraviny na přibližně 10000 odběrových míst..

Značky společnosti

Milkin

Milkin

Značka mléčných výrobků Milkin založená na tradičních výrobních postupech čerstvého sortimentu a ověřené kvalitě se dostává na obchodní regály z převážné většiny z mlékárny v Čejetičkách. Hlavním cílem této značky je přinášet na trhu svým zákazníkům čerstvý sortiment a vysoce kvalitní výrobky v praktických i tradičních obalech.

Balsýr

Balsýr

Český sýr balkánského typu známý pod značkou Balsýr pochází ze Žirovnice a je vyráběn výhradně z českého mléka. Výrobky jsou oceněny jakostní značkou kvality KLASA a jsou vyráběny v několika variantách. Nejprodávanější je balení 200 a 100 g. Balsýr 100 g se vyrábí též v ochucené variantě – mexiko.

Vybrané akční zboží značky Balsýr

24,90 - 35,90
24,90 - 35,90 Cena
-33%Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 250g

Měkký plnotučný nezrající bílý sýr v slaném nálevu

26,90
26,90 Cena
Blaník

Blaník

Rodina zrajících sýrů s ušlechtilou modrou plísní Blaník nabízí širokou škálou zajímavých výrobků vysoké kvality za velmi přijatelné ceny.

Dr.Halíř

Dr.Halíř

Dr.Halíř představuje na českém trhu už zavedenou nízkonákladovou alternativu vůči značkovým mléčným výrobkům. Na druhou stranu přijatelné ceny není dosahováno na úkor kvality a celé spektrum výrobků Dr.Halíř, od másla po tavené sýry, se může pochlubit kvalitními výživovými hodnotami.

Eiskaffé

Eiskaffé

Ledová káva pod značkou Eiskaffé se na českém trhu prodává již 15 let a za toto období si vydobyla dominantní postavení na trhu s ledovou kávou v České republice.Více než 70 procent trhu s ledovou kávou tvoří právě prodej Eiskaffé.

Krajanka

Krajanka

Oblíbené paštiky Krajanka, které si získaly mezi spotřebiteli dobré jméno zvláště pro svou tradiční chuť. Řada klasických příchutí se neustále rozšiřuje o novinky a speciality. Spotřebitelé je mohou nyní zakoupit v klasickém balení půlměsíce. Výrobky Krajanka jsou tak i dnes symbolem poctivě vyráběných paštik na základě tradičních českých receptur našich předků. Svůj název, který zná dnes téměř každý, dostaly paštiky Krajanka právě na základě historie výroby paštik v českých krajích.

Elinas

Elinas

Ochutnejte kousek Řecka! Typická lahodná chuť a krémová konzistence jogurtů ELINAS, jak ji znáte, vzniká použitím speciálních jogurtových kultur. Jogurty ELINAS jsou vyráběné s péčí a láskou z nejlepšího mléka, ingrediencí a sladkého ovoce a pod nejpřísnějším hygienickým dohledem. Můžete si je vychutnat s několika klasickými i exotickými příchutěmi, nebo v čisté variantě, která je nejen výbornou svačinkou, ale je obzvláště vhodná k přípravě mnohých pokrmů. Jogurty ELINAS dodáváme na váš stůl již od roku 2007. Vyzkoušejte a vychutnejte si ten okamžik, kdy se jemná chuť rozplyne na jazyku.

Zálesák

Zálesák

Zálesák je jemný termizovaný smetanový sýr, který je vyráběn z českého mléka v Kroměřížské mlékárně podle tradiční receptury od roku 1995. Ideální k snídani, večeři nebo jako rychlá svačinka.

Krajánek

Krajánek

Oblíbená značka salátů a pomazánek Krajánek získala ve dvanáctém ročníku prestižního marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2012, první cenu v kategorii Lahůdky a pomazánky. Zákazníky byla zvolena novinkou roku 2012 celá řada Krajánek, tedy osm salátů a devět pomazánek. Na trhu jsou saláty k dostání ve sto čtyřiceti gramovém balení a pomazánky ve sto gramovém. Design i obal výrobků je vytvořen tak, aby pasoval do ruky. Toto praktické balení je chytře vybaveno znovu uzavíratelným víčkem, které tak umožňuje výrobky přenášet i po otevření. Saláty jsou dostupné na trhu v několika variantách jako například Pochoutkový, Pařížský, Vlašský nebo Camping. Mezi výraznější saláty patří Ďábelský, Feferonkový, Zelný s křenem a Hermelínový. Variace pomazánek je velmi pestrá. Mezi klasické pomazánky patří Česneková, Rybí, a lá krab, Budapešťská nebo Topinková. Dále jsou k dostání na trhu i pomazánky jako Šunková s křenem, Vajíčková, Turistická a Třená Niva. Další řadou v sortimentu jsou i aspiky. Kvalita salátů, pomazánek i aspiků je pečlivě kontrolována. Sezónně se vyrábí také speciality jako je například „Vánoční salát“ nebo bramborové saláty s vynikající majonézou a šunkovým salámem.

Djogurt

Djogurt

Djogurt je díky nízkému obsahu tuku a přírodním sladidlům (stévie) vhodný pro diabetiky, a to mnohem více než běžné ovocné jogurty. V Djogurtu je snoubena výborná chuť s vysokou kvalitou a nízkou cenou.

Hedvábná stezka

Hedvábná stezka

Značka Hedvábná stezka je výrobcem humusu a nejrůznějších pomazánek. Humus je pokrm z velmi vydatné luštěniny cizrny - římského hrachu. Cizrna patří mezi nejkvalitnější luštěniny a má vysoký obsah cukrů, bílkovin, a vlákniny. Je bohatým zdrojem vápníku, železa a vitamínu B15 (kyseliny panganové). Pomazánky se výborně hodí ke zpestření jídelníčku, jako zdravá strava nebo náhrada masitých pokrmů. Skvěle chutnají s čerstvým pečivem a zeleninovým salátem.

KORaDO

KORaDO

KORaDO je výrobcem rybích specialit, mezi které patří například pepřenky, matjesové řezy nebo rybí salát.

Pâté du Chef

Pâté du Chef

Od roku 2008 je Český trh obohacen o nové delikatesní paštiky prémiové značky Pâté du Chef. Čerstvé paštiky jsou stále populárnější a ze strany zákazníků se zvyšuje poptávka po neobvyklých kombinacích chutí, vůní, ale i balení. To vše paštiky Pâté du Chef splňují. Na místní trh přináší také netradiční receptury, které uspokojí i náročné gurmány. Paštiky Pâté du Chef můžete ochutnat např. s brusinkami, se švestkami a slaninou, s portským vínem, se šampaňským, s jablky, či s lískovými oříšky. Zmíněné příchutě je možné zakoupit jak v klasickém balení (plátek - 125g), tak také ve speciálních keramických formách (tvar jablka, hrušky, lahve) nebo v podobě paštikového dortu.

Pet Food PEKO

Pet Food PEKO

PEKO je kompletní krmivo pro zvířecí miláčky všech plemen. Kdo nechce zbytečně utrácet, ale také nechce svého miláčka ošidit o kvalitní krmivo - ten volí PEKO. Produkty nabízí vše, co každý pes nebo kočka potřebují a díky čemuž budou skvěle prospívat.

Pivrnec

Pivrnec

Svérázná řada Pivrnec byla vytvořena na základě spojení české postavičky Rudy Pivrnce s českými pokrmy, jimiž saláty a pomazánky bezpochyby jsou. Ty Pivrncovy vyčnívají z řady nejen díky svému obalu s kresbami populárního českého kreslíře a ilustrátora Petra Urbana, ale především pro kvalitu obsahu.Saláty jsou k dostání ve sto padesáti gramovém balení a pomazánky ve sto gramovém. Při výrobě řady Pivrnec je kladen důraz na výběr kvalitních surovin. Lahůdky Pivrnec můžete ochutnat např. Pivrncův Mls - spojení pochoutkového a feferonkového salátu zakoupíte pod názvem , který je zároveň svým složením originálem na českém trhu. Milovníky zvláště pálivých jídel potěší Pivrncův Kaťák.

Rougette

Rougette

Značka kvalitních sýrů s typickou růžovou plísní, která dodává produktům jejich typickou chuť a vůni.

Zorba

Zorba

Zorba je výrobce mléčných výrobků.

Vybrané akční zboží značky Zorba


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.