Alimpex

Alimpex

Alimpex

jogurt | mléčné dezerty | ostatní sýry | těsta | konzervy, instatní jídla | konzervy, instatní jídla

Alimpex je společností, která se zabývá zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, převážně mléčných potravin, vyžadujících chlazenou přepravu. Na českém trhu je Alimpex známý především díky značce balkánských sýrů Balsýr, řadě sýrů Blaník, nízkonákladové značce mléčných výrobků Dr.Halíř nebo populární řadě mlék, kefírů a zákysů Milkin. Alimpex mimo jiné také dováží ledovou kávu Eiskaffé.

Adresa:
ALIMPEX FOOD a.s.
Českobrodská 1174
198 00 Praha
Česká republika

www: www.alimpex.cz
email: alimpex@alimpex.cz


O společnosti Alimpex

Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem, jak z hlediska sortimentu, tak i obratu a katalogová nabídka obsahuje více než 3000 položek výrobků.

V roce 2014 společnost oslavila 15.výročí působení na trhu. Společnost na trh dodává výrobky českých mlékáren, vlastní značky - Dr. Halíř, Krajanka, Jovomix, Zálesák, Gerard a vybrané české i zahraniční firmy zastupuje výhradně na českém trhu. 

Pro zajištění svých obchodních aktivit společnost zaměstnává okolo 550 zaměstnanců a využívá 12 distribučních míst na území České republiky. Obchodní partneři jsou obsluhováni z centrálního velkoskladu více než 120 nákladními automobily v propracovaném logistickém systému. Cílem je dodat čerstvé chlazené potraviny na přibližně 10000 odběrových míst..


Značky společnosti Alimpex

 • Milkin

  Milkin

  Značka mléčných výrobků Milkin založená na tradičních výrobních postupech čerstvého sortimentu a ověřené kvalitě se dostává na obchodní regály z převážné většiny z mlékárny v Čejetičkách. Hlavním cílem této značky je přinášet na trhu svým zákazníkům čerstvý sortiment a vysoce kvalitní výrobky v praktických i tradičních obalech.

 • Balsýr

  Balsýr

  Český sýr balkánského typu známý pod značkou Balsýr pochází ze Žirovnice a je vyráběn výhradně z českého mléka. Výrobky jsou oceněny jakostní značkou kvality KLASA a jsou vyráběny v několika variantách. Nejprodávanější je balení 200 a 100 g. Balsýr 100 g se vyrábí též v ochucené variantě – mexiko.

  Vybrané akční zboží značky Balsýr

  Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 200g

  Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 200g

  Cena 26,90

  Na prodejně Penny Market

  Platnost 24.6. - 26.6.2019

  -29%
  Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 250g

  Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 250g

  Cena 42,90

  Na prodejně Terno

  Platnost 5.6. - 6.8.2019

  -14%
  Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 250g

  Balsýr Žirovnický sýr balkánského typu 250g

  Cena 41,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

 • Blaník

  Blaník

  Rodina zrajících sýrů s ušlechtilou modrou plísní Blaník nabízí širokou škálou zajímavých výrobků vysoké kvality za velmi přijatelné ceny.

 • Dr.Halíř

  Dr.Halíř

  Dr.Halíř představuje na českém trhu už zavedenou nízkonákladovou alternativu vůči značkovým mléčným výrobkům. Na druhou stranu přijatelné ceny není dosahováno na úkor kvality a celé spektrum výrobků Dr.Halíř, od másla po tavené sýry, se může pochlubit kvalitními výživovými hodnotami.

 • Eiskaffé

  Eiskaffé

  Ledová káva pod značkou Eiskaffé se na českém trhu prodává již 15 let a za toto období si vydobyla dominantní postavení na trhu s ledovou kávou v České republice.Více než 70 procent trhu s ledovou kávou tvoří právě prodej Eiskaffé.

  Vybrané akční zboží značky Eiskaffé

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Cena 15,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 19.6. - 25.6.2019

  -33%
  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Cena 15,90

  Na prodejně Terno

  Platnost 19.6. - 2.7.2019

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Cena 13,90

  Na prodejně Kaufland

  Platnost 19.6. - 25.6.2019

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Eiskaffee ledová káva 500ml

  Cena 15,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

  Eiskaffee ledová káva plech 250ml

  Eiskaffee ledová káva plech 250ml

  Cena 15,50

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

 • Krajanka

  Krajanka

  Oblíbené paštiky Krajanka, které si získaly mezi spotřebiteli dobré jméno zvláště pro svou tradiční chuť. Řada klasických příchutí se neustále rozšiřuje o novinky a speciality. Spotřebitelé je mohou nyní zakoupit v klasickém balení půlměsíce. Výrobky Krajanka jsou tak i dnes symbolem poctivě vyráběných paštik na základě tradičních českých receptur našich předků. Svůj název, který zná dnes téměř každý, dostaly paštiky Krajanka právě na základě historie výroby paštik v českých krajích.

  Vybrané akční zboží značky Krajanka

  Krajanka Paštika 100g, vybrané druhy

  Krajanka Paštika 100g, vybrané druhy

  Cena 10,90

  Na prodejně Globusinfo

  Platnost 20.6. - 26.6.2019

  -42%
  Krajanka Moje Chvilka zakysaná smetana 130g, vybrané druhy

  Krajanka Moje Chvilka zakysaná smetana 130g, vybrané druhy

  Cena 9,90

  Na prodejně Lidl

  Platnost 27.6. - 30.6.2019

  Krajanka Paštika 100g, vybrané druhy

  Krajanka Paštika 100g, vybrané druhy

  Cena 11,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

  Krajanka Smetanový jogurt 150g, vybrané druhy

  Krajanka Smetanový jogurt 150g, vybrané druhy

  Cena 8,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

 • Elinas

  Elinas

  Ochutnejte kousek Řecka! Typická lahodná chuť a krémová konzistence jogurtů ELINAS, jak ji znáte, vzniká použitím speciálních jogurtových kultur. Jogurty ELINAS jsou vyráběné s péčí a láskou z nejlepšího mléka, ingrediencí a sladkého ovoce a pod nejpřísnějším hygienickým dohledem. Můžete si je vychutnat s několika klasickými i exotickými příchutěmi, nebo v čisté variantě, která je nejen výbornou svačinkou, ale je obzvláště vhodná k přípravě mnohých pokrmů. Jogurty ELINAS dodáváme na váš stůl již od roku 2007. Vyzkoušejte a vychutnejte si ten okamžik, kdy se jemná chuť rozplyne na jazyku.

 • Zálesák

  Zálesák

  Zálesák je jemný termizovaný smetanový sýr, který je vyráběn z českého mléka v Kroměřížské mlékárně podle tradiční receptury od roku 1995. Ideální k snídani, večeři nebo jako rychlá svačinka.

 • Krajánek

  Krajánek

  Oblíbená značka salátů a pomazánek Krajánek získala ve dvanáctém ročníku prestižního marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2012, první cenu v kategorii Lahůdky a pomazánky. Zákazníky byla zvolena novinkou roku 2012 celá řada Krajánek, tedy osm salátů a devět pomazánek. Na trhu jsou saláty k dostání ve sto čtyřiceti gramovém balení a pomazánky ve sto gramovém. Design i obal výrobků je vytvořen tak, aby pasoval do ruky. Toto praktické balení je chytře vybaveno znovu uzavíratelným víčkem, které tak umožňuje výrobky přenášet i po otevření. Saláty jsou dostupné na trhu v několika variantách jako například Pochoutkový, Pařížský, Vlašský nebo Camping. Mezi výraznější saláty patří Ďábelský, Feferonkový, Zelný s křenem a Hermelínový. Variace pomazánek je velmi pestrá. Mezi klasické pomazánky patří Česneková, Rybí, a lá krab, Budapešťská nebo Topinková. Dále jsou k dostání na trhu i pomazánky jako Šunková s křenem, Vajíčková, Turistická a Třená Niva. Další řadou v sortimentu jsou i aspiky. Kvalita salátů, pomazánek i aspiků je pečlivě kontrolována. Sezónně se vyrábí také speciality jako je například „Vánoční salát“ nebo bramborové saláty s vynikající majonézou a šunkovým salámem.

 • Djogurt

  Djogurt

  Djogurt je díky nízkému obsahu tuku a přírodním sladidlům (stévie) vhodný pro diabetiky, a to mnohem více než běžné ovocné jogurty. V Djogurtu je snoubena výborná chuť s vysokou kvalitou a nízkou cenou.

 • Hedvábná stezka

  Hedvábná stezka

  Značka Hedvábná stezka je výrobcem humusu a nejrůznějších pomazánek. Humus je pokrm z velmi vydatné luštěniny cizrny - římského hrachu. Cizrna patří mezi nejkvalitnější luštěniny a má vysoký obsah cukrů, bílkovin, a vlákniny. Je bohatým zdrojem vápníku, železa a vitamínu B15 (kyseliny panganové). Pomazánky se výborně hodí ke zpestření jídelníčku, jako zdravá strava nebo náhrada masitých pokrmů. Skvěle chutnají s čerstvým pečivem a zeleninovým salátem.

 • KORaDO

  KORaDO

  KORaDO je výrobcem rybích specialit, mezi které patří například pepřenky, matjesové řezy nebo rybí salát.

 • Pâté du Chef

  Pâté du Chef

  Od roku 2008 je Český trh obohacen o nové delikatesní paštiky prémiové značky Pâté du Chef. Čerstvé paštiky jsou stále populárnější a ze strany zákazníků se zvyšuje poptávka po neobvyklých kombinacích chutí, vůní, ale i balení. To vše paštiky Pâté du Chef splňují. Na místní trh přináší také netradiční receptury, které uspokojí i náročné gurmány. Paštiky Pâté du Chef můžete ochutnat např. s brusinkami, se švestkami a slaninou, s portským vínem, se šampaňským, s jablky, či s lískovými oříšky. Zmíněné příchutě je možné zakoupit jak v klasickém balení (plátek - 125g), tak také ve speciálních keramických formách (tvar jablka, hrušky, lahve) nebo v podobě paštikového dortu.

 • Pet Food PEKO

  Pet Food PEKO

  PEKO je kompletní krmivo pro zvířecí miláčky všech plemen. Kdo nechce zbytečně utrácet, ale také nechce svého miláčka ošidit o kvalitní krmivo - ten volí PEKO. Produkty nabízí vše, co každý pes nebo kočka potřebují a díky čemuž budou skvěle prospívat.

 • Pivrnec

  Pivrnec

  Svérázná řada Pivrnec byla vytvořena na základě spojení české postavičky Rudy Pivrnce s českými pokrmy, jimiž saláty a pomazánky bezpochyby jsou. Ty Pivrncovy vyčnívají z řady nejen díky svému obalu s kresbami populárního českého kreslíře a ilustrátora Petra Urbana, ale především pro kvalitu obsahu.Saláty jsou k dostání ve sto padesáti gramovém balení a pomazánky ve sto gramovém. Při výrobě řady Pivrnec je kladen důraz na výběr kvalitních surovin. Lahůdky Pivrnec můžete ochutnat např. Pivrncův Mls - spojení pochoutkového a feferonkového salátu zakoupíte pod názvem , který je zároveň svým složením originálem na českém trhu. Milovníky zvláště pálivých jídel potěší Pivrncův Kaťák.

 • Rougette

  Rougette

  Značka kvalitních sýrů s typickou růžovou plísní, která dodává produktům jejich typickou chuť a vůni.

 • Zorba

  Zorba

  Zorba je výrobce mléčných výrobků.Reklama