Pivrnec

Pivrnec

Pivrnec

Svérázná řada Pivrnec byla vytvořena na základě spojení české postavičky Rudy Pivrnce s českými pokrmy, jimiž saláty a pomazánky bezpochyby jsou. Ty Pivrncovy vyčnívají z řady nejen díky svému obalu s kresbami populárního českého kreslíře a ilustrátora Petra Urbana, ale především pro kvalitu obsahu.Saláty jsou k dostání ve sto padesáti gramovém balení a pomazánky ve sto gramovém. Při výrobě řady Pivrnec je kladen důraz na výběr kvalitních surovin. Lahůdky Pivrnec můžete ochutnat např. Pivrncův Mls - spojení pochoutkového a feferonkového salátu zakoupíte pod názvem , který je zároveň svým složením originálem na českém trhu. Milovníky zvláště pálivých jídel potěší Pivrncův Kaťák.

Zboží Pivrnec


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.