Bidfood

Bidfood

čokoláda | mražené maso a ryby | mražené polotovary | zmrzliny

Společnost Bidvest Czech Republic je největší velkoobchod mražených, chlazených a čerstvých potravin i souvisejícího nepotravinářského zboží v České republice. Současně je Bidvest významným subjektem v oblasti gastro, kde zásobuje více než 20 000 gastronomických provozů a 12 000 maloobchodních prodejen po celém Česku. Dodává široký sortiment potravin, koloniální a drogistické zboží, nádobí, kuchyňské náčiní a technologické vybavení.

Adresa:
Bidvest Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika

O společnosti Bidfood

Společnost Bidvest Czech Republic vznikla přejmenováním společnosti Nowaco po jejím začlenění do nadnárodní skupiny Bidvest, která je největším světovým distributorem potravin do gastronomie mimo území USA.

Značky společnosti

Nowaco

Nowaco

Nowaco je maloobchodní značka mražených výrobků prodávaných společností Bidvest. Nowaco je jedním z největších a nejstabilnějších dovozců, zpracovatelů a prodejců mražených ryb a mražené zeleniny v České republice. Značka Nowaco je nejznámější značkou mražených potravin v ČR. Je nejpoužívanější značkou při vaření z mražených potravin v ČR. Produkty které nesou naší značku Nowaco jsou připravovány a kontrolovány v té nejvyšší kvalitě. Rybí surovina je bez obsahu kostí, přidané vody a polyfosfátů. Suroviny, používané pro výrobky Nowaco, jsou z chovů a odlovů kontrolovaných podle těch nejpřísnějších kritérií.

Vybrané akční zboží značky Nowaco

Pegas

Pegas

Zmrzlina Pegas je jednou ze značek distribuovaných v rámci zmrzlin Prima.

Vybrané akční zboží značky Pegas

Prima

Prima

Zmrzliny Prima již přes 20 let přináší širokou nabídku produktů, které milují děti i dospělí. Pod značko Prima najdete zmrzliny do ruky pro osvěžení v horkém letním dnu, na doma a samozřejmě i pro gastro segment, abyste svoji oblíbenou chuť nalezli i v cukrárnách, restauracích a jiných zařízeních.

Vybrané akční zboží značky Prima

Gurmet

Gurmet

Bidfood pod značkou Gurmet zpracovává vepřové a hovězí maso. Od spuštění výroby v roce 2003 se zaměřuje na kuchyňskou úpravu. Takové čerstvé maso je již připravené pro přímé gastronomické využití. Dále z masa vyrábí masné produkty nejvyšší kvality. Denně velkoobchod potravin Bidfood rozveze zákazníkům 10 tun čerstvého masa a výrobků Gurmet.

Petron

Petron

Zvěřina z českých lesů se vrací do tuzemských restaurací a domácností. Vysoce kvalitní maso srstnaté i pernaté zvěře pod značkou Petron vyrábí Bidfood ve vlastním moderním závodě. Na trh dodává cenově dostupnou zvěřinu ve stabilní kvalitě z prověřených zvířat ulovených v Česku. Tuto hodnotnou tradiční potravinu chce Bidfood vrátit do našeho jídelníčku.

Drůbež Dýšina

Drůbež Dýšina

Nová česká značka Drůbež Dýšina se soustředí na vysoce kvalitní bezlepkové výrobky s důrazem na výbornou chuť. Zaměřením na drůbeží polotovary chce zákazníkům v gastronomii ušetřit práci a starosti. Popularitu si rychle získávají špízy a rolády, ale také marinované kuřecí maso. Výjimečné drůbeží šunky nalézají své místo v gastronomii i na pultech obchodů.

Bagetier

Bagetier

Voňavé kaiserky a dalamánky na vitríně u řezníka nebo čerstvé listové pečivo a mini pečivo k snídani v pensionu? Každý si z širokého sortimentu mraženého pečiva může sestavit dokonalou nabídku pro své zákazníky.

Dobroty babičky Kláry

Dobroty babičky Kláry

Pod značkou Dobroty babičky Kláry společnost Bidfood vyvíjí, vyrábí a prodává do obchodů tradiční česká hotová jídla a moučníky jako jsou plněné bramborové či tvarohové knedlíky, plněné taštičky a listové záviny s různými náplněmi.

Coronet

Coronet

Hledáte výrobky s výbornými vlastnostmi a chutí? Za skvělou cenu? Pak hledáte Coronet, výrobky prověřené kvality, které až k Vám doveze výhradně Bidfood. Skupina výrobků Coronet je velmi široká a i díky pozitivním ohlasům zákazníků se stále rozrůstá.

Meliko

Meliko

Čerstvé mléčné výrobky z Česka a Slovenska. Exkluzivně pouze u Bidfoodu. Meliko jsou tradiční produkty z mléka, bohatý zdroj bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Meliko zaujímá pevný postoj proti alchymii zaplavující potravinářský průmysl.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.