Nowaco

Nowaco

Nowaco

mražené maso a ryby | mražené polotovary

Nowaco je maloobchodní značka mražených výrobků prodávaných společností Bidvest. Nowaco je jedním z největších a nejstabilnějších dovozců, zpracovatelů a prodejců mražených ryb a mražené zeleniny v České republice. Značka Nowaco je nejznámější značkou mražených potravin v ČR. Je nejpoužívanější značkou při vaření z mražených potravin v ČR. Produkty které nesou naší značku Nowaco jsou připravovány a kontrolovány v té nejvyšší kvalitě. Rybí surovina je bez obsahu kostí, přidané vody a polyfosfátů. Suroviny, používané pro výrobky Nowaco, jsou z chovů a odlovů kontrolovaných podle těch nejpřísnějších kritérií.

Zboží Nowaco

Vybrané akční zboží značky Nowaco


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.