Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Colgate-Palmolive

Colgate-Palmolive

na podlahy | deodoranty | mýdla | sprchový gel | kartáčky | ústní vody | zubní pasty

Firma Colgate-Palmolive se zaměřuje na výrobu důvěryhodných výrobků pro ústní hygienu a kvalitních produktů vhodných pro péči o tělo, které dodají vaši pleti každodenní potřebný přísun živin. Colgate-Palmolive nezapomíná ani na čistotu vaší domácnosti a nabízí celou řadu spolehlivých a časem prověřených produktů. V neposlední řadě v nabídce nalezneme i nutričně vyváženou výživu pro zvířata.

O společnosti Colgate-Palmolive

Americká společnost Colgate-Palmolive se začala vyvíjet v roce 1806, kdy William Colgate začal vyrábět mýdlo a svíčky v továrně "William Colgate & Company". Pod názvem Colgate-Palmolive společnost vystupuje od padesátých let 19. století. V současnosti můžeme nalézt výrobky této nadnárodní společnosti ve více jak dvě stě zemí po celém světě.

 

19,90 - 24,90 Cena
Palmolive

Palmolive

Tělová kosmetika Palmolive promění každodenní nudnou péči o tělo v něco výjimečného. Z opravdu rozsáhlé nabídky kondicionérů, balzámů, mýdel, sprchových gelů, tělových mlék, šamponů, pěn a gelů na holení si vybere opravdu každý. Chcete-li proměnit koupel či sprchu v luxusní zážitek, stačí sáhnout po přípravcích z řad Palmolive Aroma Therapy či Palmolive Thermal Spa.

Ajax

Ajax

Mít čistý a voňavý domov bez bakterií nemusí být nesplnitelným snem. Společnost Colgate-Palmolive nám pod značkou Ajax přináší mnoho produktů vhodných pro péči o domácnost. V nabídce nalezneme nejen univerzální čistící prostředky, ale i čističe oken, koupelnové čističe, mycí prostředky na nádobí a prášky na čištění či tekutý čističe ve spreji.

Hill's

Hill's

Společnost Colgate-Palmolive myslí nejen na lidské zákazníky, ale i na našedomácí mazlíčky. Pod značkou Hill's nám nabízí nutričně vyvážené krmivo, které nejen výborně chutná, ale pomáhá udržet naše zvířecí kamarády šťastné a zdravé.

Elmex

Elmex

Výzkumný tým elmex® vyvinul koncept zubní péče vhodné pro různé věkové skupiny, která vyhovuje potřebám tří nejdůležitějších vývojových stádií dětí: koncept elmex® Kids. Máme toho s vámi tolik společného. Přemýšlíte nad každým rozhodnutím, aby bylo co nejlepší pro vaší rodinu i pro celý svět. V rámci čehož uvažujete též nad tím, abyste používali bezpečné, efektivní a přírodní produkty. A my, po dobu více než 45 let, pomáháme ostatním žít bezpečnější a přirozený život a přemýšlíme proto nad výrobou našich produktů.

Lady Speed Stick

Vybrané akční zboží značky Lady Speed Stick

Spolupracujeme s:


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.