Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Elmex

Elmex

Elmex

ústní vody | zubní pasty

Výzkumný tým elmex® vyvinul koncept zubní péče vhodné pro různé věkové skupiny, která vyhovuje potřebám tří nejdůležitějších vývojových stádií dětí: koncept elmex® Kids. Máme toho s vámi tolik společného. Přemýšlíte nad každým rozhodnutím, aby bylo co nejlepší pro vaší rodinu i pro celý svět. V rámci čehož uvažujete též nad tím, abyste používali bezpečné, efektivní a přírodní produkty. A my, po dobu více než 45 let, pomáháme ostatním žít bezpečnější a přirozený život a přemýšlíme proto nad výrobou našich produktů.

Zboží Elmex

Vybrané akční zboží značky Elmex


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.