Hero

Hero

sušenky a oplatky | čaj | kaše | přesnídávky | sunar | sušenky a oplatky

Hero je mezinárodní skupinou potravinářských firem s centrálním sídlem ve městě Lenzburg ve Švýcarsku a setkat se s ní můžeme prakticky po celém světě (Evropa, Severní Amerika, Afrika, Asie). Po téměř 130 letech rozvoje a inovací společnost Hero pod svá křídla přijala mnoho značek, zaměřující se především na zpracování a konzervaci ovoce, cereální výrobky a dětskou výživu. Na českém trhu se můžeme potkat se značkami Sunar, Corny a Schwartau.

O společnosti Hero

Úspěch a rozvoj společnosti Hero stojí na třech hodnotách, kterými jsou kvalita výrobků, spokojenost spotřebitelů a zodpovědnost. Hero neusíná na vavřínech a neustále sleduje trendy ve výrobě potravin i lékařských poznatcích a investuje i do vlastních výzkumů.  Navíc nemyslí pouze na komerční úspěchy, ale i na sociální a ekologické aspekty výroby, což propůjčuje společnosti Hero duši a punc odpovědnosti.

Značky společnosti

Corny

Corny

Tyčinky Corny jsou k dostání ve dvou oblíbených řadách, a to Corny BIG a Corny nuts. Corny BIG jsou müsli tyčinky, kterou v sobě snoubí ideální porci zdraví, chutí a energie pro každý den. Pochutnat si můžete na variantě s oříšky, ovocem, obilovinami a čokoládou. Jak již název napovídá, Corny nuts je tyčinkou, ve které se skrývá obrovská dávka chutných arašídů.

Vybrané akční zboží značky Corny

Corny Protein Cereální tyčinka 35g, vybrané druhy

Corny Protein Cereální tyčinka 35g, vybrané ...

Cereální tyčinka s karamelovou náplní.

Na prodejně:
Tamda Foods

Platnost: 26.2. - 3.3.2020

Cena: 15,90

Sunar

Sunar

Společnost Hero ví, že dětská výživa je základem pro jejich zdravou budoucnost. Zvolíte-li výrobky některé z řad Sunar, můžete si být jisti, že jste sáhli po nutričně kvalitních produktech, které dodají vašemu zlatíčku vše, co potřebuje. Na trhu je k dostání Sunar premium, Sunar complex a Sunar original, stačí si jen zvolit ten nejvhodnější právě pro vás a potřeby vašeho hladového děťátka.

Vybrané akční zboží značky Sunar

Sunar Complex dětská kojenecká výživa, vybrané druhy

Sunar Complex dětská kojenecká výživa, vybra...

Na prodejně:
Teta drogerie

Platnost: 20.2. - 2.3.2020

Cena: 199,90

Schwartau

Schwartau

Historie značky Schwartau se začala psát v roce 1899, kdy byla ve městě Bad Schwartau založena první továrna. První krok na cestě k oblíbeným džemům nastal v roce 1907, kdy se v továrně začal zpracovávat cukr. V současnosti jsou prémiové džemy a marmelády Schwartau Extra a Extra Maxi s vysokým podílem ovoce k dostání nejen v Německu, ale i mnoha dalších Evropských zemích.

Vybrané akční zboží značky Schwartau

-26%Schwartau Extra džem 340g, vybrané druhy

Schwartau Extra džem 340g, vybrané druhy

Meruňkový džem extra jednodruhový s přídavkem cukru

Na prodejně:
Billa

Platnost: 26.2. - 3.3.2020

Cena: 47,90

Sunarka

Sunarka

Pod značkou Sunarka naleznete výtečné kaše, sušenky a snacky vhodné pro správnou výživu dětí. Kaše Sunarka jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a pečlivě vybraných surovin a jsou k dostání nejen v mnoha lahodných příchutích, ale i ve variantě kašičky mléčné, nemléčné a krupicové do mlíčka. V nabídce jsou i sušenky a snacky Sunarka vhodné pro obohacení jídelníčku malých dětí.

Sunárek

Sunárek

Příkrmy a nápoje Sunárek ocení každý starostlivý rodič, protože vynikají přirozenou chutí, obsahují pečlivě vybrané ovoce a přírodní suroviny. Zvolit můžete nejen klasický příkrm, ale i v podobě rozpustného nápoje či BIO čaje. Na výletech bezesporu oceníte Sunárek Do ručičky.

Vybrané akční zboží značky Sunárek

-31%Sunárek Dětský rozpustný nápoj 200g, vybrané druhy

Sunárek Dětský rozpustný nápoj 200g, vybrané...

Dětský rozpustný nápoj malinový Potravina pro zvláštní výživu

Na prodejně:
Penny Market

Platnost: 13.2. - 26.2.2020

Cena: 54,90

-30%Sunárek Bio dětský čaj 20 ks, vybrané druhy

Sunárek Bio dětský čaj 20 ks, vybrané druhy

Bylinný čaj porcovaný v nálevových sáčcích Potravina pro zvl... více informací

Na prodejně:
Terno

Platnost: 19.2. - 3.3.2020

Cena: 34,90

-25%Sunárek hotové jídlo masozeleninový příkrm 120g, vybrané druhy

Sunárek hotové jídlo masozeleninový příkrm 1...

Na prodejně:
Terno

Platnost: 19.2. - 3.3.2020

Cena: 29,90

-25%Sunárek sušenky pro první zoubky 175g, vybrané druhy

Sunárek sušenky pro první zoubky 175g, vybra...

Dětské sušenky. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pr... více informací

Na prodejně:
Penny Market

Platnost: 13.2. - 26.2.2020

Cena: 29,90

-20%Sunárek COOL 120g, vybrané druhy

Sunárek COOL 120g, vybrané druhy

Na prodejně:
Teta drogerie

Platnost: 20.2. - 2.3.2020

Cena: 19,90

Gravimilk

Gravimilk

Společnost Hero myslí i na maminky a přináší pro ně značku Gravimilk. Tento sušený mléčný nápoj ocení nejen budoucí maminy, ale i kojící ženy, protože obsahuje látky důležité v obou těchto životních fázích matek. Ochutnat můžete Gravimilk vanilkový a čokoládový.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.