Otevírací doba na státní svátek 28.9. - Den české státnosti

L'Oreal

L'Oreal

krémy | odličovací kosmetika | deodoranty | tělová mléka a krémy | barvy na vlasy | laky a tužidla | šampony a kondicionéry

Více než 100 let poskytuje společnost L’Oréal mužům i ženám inovativní kosmetické přípravky a snaží se, aby každý jedinec získal sebedůvěru, vyjádřil svou osobnost a otevřel se ostatním. Firma L’Oréal, byla založena roku 1909 v Paříži a na český a slovenský trh vstoupila roku 1994. Mezi oblíbené značky kosmetické společnosti patří L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Giorgio Armani Cosmetics, Yves Saint Laurent, Biotherm, Lancôme, L’Oréal Professionnel a Kérastase, Vichy.

O společnosti L'Oreal

Společnost L’Oréal je nejen stálicí a dlouhodobým leaderem v oblasti kosmetiky, ale myslí i na druhé. Aktivní podpora široké společnosti je neodmyslitelnou součástí poslání L’Oréal. Z chvályhodných programů lze jmenovat například 'Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě nebo celosvětový charitativní projekt Citizen Day.

Nakupujte Garnier akce.

Značky společnosti

Fructis

Fructis

Jak se říká, vlasy jsou korunou naší krásy, a proto si zaslouží i speciální péči. Mít krásné, silné, zdravé, lesklé a nepoškozené vlasy je snem bezpočtu mužů i žen. Garnier Fructis využívá sílu aktivních výtažků z ovoce, jež efektivně vyživují vlasová vlákna. Šampony Garnier Fructis jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

Garnier

Garnier

Značka Garnier byla založena roku 1904 Alfredem Amourem Garnierem. Díky své široké škále kosmetických výrobků je populární u velkého množství spotřebitelů. Průkopník na poli domácího barvení (Belle Color, Nutrisse a Color Naturals), oblíbenec v péči o vlasy (Ultra DOUX, Fructis) i pleť (Garnier body, ikonický Garnier BB Cream) a neúnavná snaha hledání smyslnosti a požitku, to je značka Garnier, která nám usnadňuje každodenní život.

L´ORÉAL PARIS

L´ORÉAL PARIS

L´Oréal Paris patří mezi přední kosmetické značky prodávané v maloobchodě a pravidelně uvádí na trh ty nejrevolučnější produkty dostupné pro širokou skupinu spotřebitelů. Značka je reprezentována celou řadou ambasadorů, kteří ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný v legendárním hesle "Protože vy za to stojíte".

Maybelline New York

Maybelline New York

Maybelline New York je vedoucí světová kosmetická značka, dostupná ve více než 100 zemích. Úkolem Maybelline New York je nabízet inovativní, dostupnou a uživatelsky přívětivou kosmetiku pro každou ženu, čehož dosahuje kombinací technologicky pokročilých přípravků s odborností odpovídající nejnovějším trendům a atmosféře New Yorku.

Vybrané akční zboží značky Maybelline New York

MIXA

MIXA

Mixa, značka francouzského původu, která pečuje o malé i velké již od roku 1924, se zpočátku specializovala na přípravky pro choulostivou dětskou pokožku. I díky tomu je nyní expertem v péči o citlivou pleť.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.