Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Lindt & Sprüngli

Lindt & Sprüngli

čokoláda

Lindt & Sprüngli, obecně zkracováno na Lindt, je celosvětově známá Švýcarská firma zabývající se výrobou čokolády už od roku 1845.

O společnosti Lindt & Sprüngli

Společnost Lindt je díky své receptuře a prémiové chuti už delší dobu usazovaná na první místo v pomyslném žebříčku světových výrobců čokolády. Tajemství úspěchu čokolády Lindt je umění výběru, zpracování a pražení různých druhů kakaových bobů. Různé druhy čokolády se rozdělují dle kombinací různých odrůd kakaových bobů a dalších specifických přísad. Jedna z nejznámějších čokolád na světě, Lindt Excellence, rozděluje jednotlivé druhy i podle množství kakaa, které udává kvalitu dané čokolády.

Značky společnosti

Lindor

Lindor

Tyčinky a pralinky Lindt Lindor s proslulou švýcarskou tradicí lákají na křupavý obal z nejjemnější čokolády a lahodnou krémovou náplň uprostřed. Vybírat můžete z bohaté nabídky příchutí, jako je například Lindor Assorted z mléčné nebo hořké čokolády s jemnou čokoládovou náplní, Lindor Caramel, Lindor Coconut a mnohých dalších.

Vybrané akční zboží značky Lindor

-35%Lindt Lindor 200g, vybrané druhy

Mléčná čokoláda s jemnou kokosovou náplní (44%).

99,90 - 119,90
99,90 - 119,90 Cena
-31%Lindt Lindor 337g, vybrané druhy

Mléčná čokoláda s jemnou tekutou náplní (44%).

169,90 - 179,90
169,90 - 179,90 Cena
Excellence

Excellence

Pod vznešeným názvem Lindt Excellence se ukrývá řada luxusních čokolád. Okusíte-li kousíček čokoládového potěšení Lindt Excellence, můžete se těšit na intenzivní zážitek, který uspokojí všechny vaše smysly. Kromě 85%, 90% či dokonce 99% čokolád je k dostání i Excellence s jahodou, kokosem, pomerančem či s exotickým chili a mořskou solí.

Vybrané akční zboží značky Excellence

Hello

Hello

Tyčinky a bonboniéry Hello jsou vyhledávány nejen pro svoji prémiovou kvalitu, ale i moderní a netradiční příchutě. V nabídce naleznete například tyčinky a tabulkové čokolády Cookies&Cream, Strawberry Cheesecake, Caramel Brownie či Nougat Crunchy. Zamilovaní ocení pralinky ve tvaru srdce Heart Tin.

Creation

Creation

Mistři čokolády pro vás připravili lahodnou řadu tabulkových čokolád Lind Creation. Rozmanité příchutě, měkké náplně a prvotřídní tmavá i mléčná čokoláda si získá srdce malých i velkých. Pokud dáváte přednost tradičním chutím, sáhněte po pomeranči, malině, oříšku či karamelu. Poznáváte-li rádi nové a netradiční, určitě musíte ochutnat například Lind Creation Cherry & Chili nebo Dark Mint.

Vybrané akční zboží značky Creation

Lindt Creation 150g, vybrané druhy

Plněná extra hořká čokoláda s mandlovo-lískoořechovou pastou... více informací

69,90
69,90 Cena

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.