Mlékárna Valašské Meziříčí

Mlékárna Valašské Meziříčí

jogurt | mléko a mléčné nápoje

Historie Mlékárny Valašské Meziříčí sahá až do roku 1936, kdy byla založena Vilémem Frankem jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Pod současným názvem ji známe od roku 1992. Produkty Mlékárny Valašské Meziříčí si oblíbily celé generace díky jejich lahodné chuti a vysoké kvalitě.

O společnosti Mlékárna Valašské Meziříčí

V nabídce Mlékárny Valašské Meziříčí nalezneme pestrou škálu mléčných výrobků od smetanových jogurtů, polotučných ovocných jogurtů a nízkotučných ovocných jogurtů, přes kysané výrobky a BIO kysané výrobky, až po BIO jogurty, jogurtová mléka a čerstvé tekuté výrobky, které jsou k dostání ve všech obchodních řetězcích i maloobchodních sítích.

Značky společnosti

Valašský jogurt

Valašský jogurt

Valašský jogurt je k dostání nejen ve smetanové variantě, ale i polotučný a nízkotučný. Dáváte-li přednost klasice, určitě vás zaujme bílý jogurt, v nabídce ale nalezneme i borůvku, broskev, brusinku a ostružinu s vanilkou, oříšek, višeň a mnoho dalších příchutí.

Mlékárna Valašské meziříčí

Mlékárna Valašské meziříčí

Současný výrobní program Mlékárny Valašské Meziříčí tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Výrobky z Mlékárny Valašské Meziříčí lze v současné době najít po celé České republice, a to ve všech obchodních řetězcích i maloobchodních sítích.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.