Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Mlékárna Valašské meziříčí

Mlékárna Valašské meziříčí

Mlékárna Valašské meziříčí

mléko a mléčné nápoje

Současný výrobní program Mlékárny Valašské Meziříčí tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Výrobky z Mlékárny Valašské Meziříčí lze v současné době najít po celé České republice, a to ve všech obchodních řetězcích i maloobchodních sítích.

Zboží Mlékárna Valašské meziříčí


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.