Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů!

Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj

pivo | nealkoholická piva

Plzeňský Prazdroj založili a postavili společnými silami právováreční měšťané města Plzně v roce 1842. V tehdejším Měšťanském pivovaru Plzni byla uvařena první várka spodně kvašeného ležáku, který následně dobyl celý svět pod jménem Pilsner Urquell, a který dal název celému jednomu druhu piv – Pils.

O společnosti Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj je významným výrobcem a exportérem českého piva, které vaří ve čtyřech pivovarech, v Plzeňském Prazdroji a Gambrinusu v Plzni, v Radegastu v Nošovicích a pivovaru Velké Popovice ve středních Čechách. Plzeňský Prazdroj vyváží pivo do více než padesáti zemí po celém světě. Sládkové Plzeňského Prazdroje vaří tradiční česká piva Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a do portfolia patří také Primus a Klasik. Mezi nejoblíbenější nealko piva patří pivo Birell, pivní nabídku dále obohacují pivní speciály Master, svrchně kvašené pšeničné pivo Fénix a perlivý nápoj Frisco.

Nakupujte Pilsner Urquell v akci.

 

Značky společnosti

Frisco

Frisco

Jablko & Citron, Brusinka, Černý rybíz a Bílé hrozny & Lotos, to jsou příchutě moderního a jemně perlivého alkoholického drinku Frisco, které můžete okusit. Jedinečný nápoj v sobě snoubí sladovou chuť se svěžími přírodními aromaty. Mezi novinky patří Frisco Night s vyšším obsahem alkoholu a jedinečnou okurkovo-mátovou příchutí.

Vybrané akční zboží značky Frisco

Gambrinus

Gambrinus

Na vyvážené chuti piva Gambrinus si můžeme pochutnávat již od roku 1869. Tato klasická značka patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější u nás, a to především díky lahodně nahořklé chuti, syté barvě, bohaté pěně a správnému řízu. V nabídce piva Gambrinus naleznete například Nepasterizovanou 10, Nefiltrovaný ležák, Nepasterizovanou 12, Originál 10, Světlý ležák Premium či Dry.

Kingswood

Kingswood

Cider Kingswood je ideálním osvěžením pro ty, kteří se vyhýbají hořkému pivu, silným vínům a sladkým limonádám. Alkoholický nápoj z jablkem rostoucích v sadech ocení i celiaci, protože neobsahuje lepek. Cider Kingswood je k dostání čepovaný nebo ve skleněných 0,4l lahvích.

Vybrané akční zboží značky Kingswood

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Tajemstvím jedinečné chuti světlého ležáku Pilsner Urquell tkví ve 170 let staré receptuře a umění plzeňských sládků. Kromě této neměnné a oblíbené legendy si můžete pochutnat i na nefiltrovaném Pilsner Urquell. Pokud jste ho ještě nevyzkoušeli, dejte si doušek a zkuste vnímat jeho barvu, chuť i aroma. Pivo Pilsner Urquell je stáčeno do různých obalů.

Primus

Primus

Pivo Primus je ideální volbou pro ty, kteří hledají cenově výhodné pivo vařené z tradičních pivovarských surovin. Plno-sladové světlé pivo s obsahem alkoholu 3,8 % obj zaujme svojí osvěžující chutí. Pivo Primus zažene žízeň jak v horkých letních dnech, tak chladnějších měsících.

Radegast

Radegast

Světlý ležák s plnou hořkou chutí a třikrát chmelený nápoj s výrazným chmelovým aroma, to je pivo Radegast vyráběné pouze z těch nejlepších surovin a tří druhů moravského chmele. Název piva je inspirován patronem Moravy, jenž je pohanským bohem úrody, ohně, slunce, pohostinnosti a sklizně.

Velkopopovický Kozel

Velkopopovický Kozel

Velkopopovický Kozel je druhým nejprodávanějším pivem u nás a nejprodávanějším českým pivem ve světě. Jeho jedinečnou chuť si můžeme dopřávat díky sto třicet let staré receptuře a pečlivosti při vaření. Na prodejních pultech je k dostání Kozel Premium, Kozel Florián, Kozel Světlý, Kozel Černý a Kozel 11.

Klasik

Klasik

Hledáte-li lehké osvěžení za příznivou cenu, určitě sáhnete po nízkostupňovém světlém pivu Klasik společnosti Plzeňský Prazdroj s jemnou vůní po chmelu. Snížená plnost světlého výčepního piva s obsahem 3,8 % alkoholu je dosažena díky intenzivnějšímu prokvašní.

Fénix

Fénix

V únoru 2012 se na trhu objevila nová značka piva, pšeničný Fénix s obsahem 4,7 % alkoholu. Svěží pivo zaujalo svojí lehkou chutí a jedinečným aroma. Pšeničný slad, pomerančová kůra a špetka koriandru dopřeje vašim smyslům nezapomenutelný zážitek. Pivo Fénix je servírováno se srpkem pomeranče.

Master

Master

Pivo Master ocení všichni pivní gurmáni. Tato pivní specialita se totiž vyznačuje zářivou barvou, bohatou chutí a specifickou lahodnou hořkostí, která je docílena jedinečnou kombinací speciálních druhů sladu. K dostání ve variantě polotmavý 13°a tmavý 18°.

Birell

Birell

Birell patří k nejprodávanějším nealkoholickým pivům u nás a pyšní se již dvěma oceněními v soutěži České pivo roku v kategorii nealkoholických piv. Pochutnat si můžete na světlé i polotmavé variantě či s příchutí citrónu, granátového jablka, limetky, maliny a zázvoru.

Vybrané akční zboží značky Birell

11,90 - 12,90
11,90 - 12,90 Cena
Excelent

Excelent

Excelentní jedenáctistupňový ležák byl poprvé uvařen v Plzni v roce 2008. Obsahuje 4,7 % alkoholu a díky unikátnímu trojitému chmelení, při němž plzeňští sládci používají odrůdu toho nejkvalitnějšího žateckého chmele – Žatecký poloraný červeňák, vyniká plnou chmelovou chutí. Každý doušek tak ve vás oživí chuť se napít znovu.

Kopparberg

Kopparberg

Kopparberg cider je osvěžující alkoholický nápoj tradičně vyráběný kvašením jablek nebo hrušek. Pochází z čisté švédské přírody a obsahuje jen tu nejlepší měkkou vodu pramenící u města Kopparberg. Kopparberg cider si nejlépe vychutnáte s pořádným kopcem ledu ve velké sklenici.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.