Dr. Max I Při nákupu dvou produktů skinexpert BY DR.MAX Natur Oil, získáte druhý za 0,01Kč !!!!

Puma

Puma

Značka Puma je německou firmou zabývající se výrobou a prodejem sportovního vybavení, oblečení a obuvi od roku 1924, kdy ji založili Bratři Dasslerovi. V dnešní době je Puma jednou z nejznámějších sportovních značek na celém světě.

O společnosti Puma

Její popularita je dána především výrobou fotbalové obuvi a oblečení, které užívá mnoho slavných fotbalistů na celém světě. Puma se rovněž věnuje sponzoringu některých národních týmu, kupříkladu i české reprezentace. Zajímavostí určitě je, že roku 1948 se zakladatelé, bratři Dasslerovi, rozešli. Jeden si ponechal značku Puma, druhý založil neméně známou značku Adidas.

Značky společnosti

Puma

Puma

Světoznámá německá firma Puma nabízí značkové oblečení a obuv ve stylu sportovní módy. S Pumou se vybavíte na fotbal, běhání i na mnoho dalších sportovních a volnočasových aktivit. Vybírat můžete z celé řady kolekcí, jako je PUMA BMW, Puma Ferrari, Puma Lifestyle, Puma Mini či Puma Ducati.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.