Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Dettol

Dettol

Dettol

mýdla

Zatímco Dettol začal s prevencí infekcí a nemocí v nemocnicích ve Spojeném Království, mise naší značky byla daleko větší. Aby udržel zdraví lidí, Dettol potřeboval ochránit rodiny jako součást jejich každodenního dne v jejich domovech. To je naše mise pro zdraví. Naším prvním úkolem byla první pomoc, prevence říznutí a odřenin před infekcí. Od té doby se naše mise rozšířila na prevenci šíření nemocí způsobených bakteriemi na našich rukou, tělech, prádle a površích. Nyní nabízíme mnoho produktů, všechny navržené k ochraně rodin před bakteriemi a nemocemi.

Zboží Dettol

Vybrané akční zboží značky Dettol


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.