Stock Plzeň-Božkov

Stock Plzeň-Božkov

bylinné destiláty | tuzemák, rum | vodka | whisky

Stock Spirits Group se zaměřuje především na zletilé spotřebitele, patří totiž mezi přední společnosti zabývající se výrobou lihovin ve střední a východní Evropě, zejména pak v Polsku, České republice a Itálii. Velký důraz klade Stock Spirits Group na zodpovědnost. Snaží se prosazovat kulturu zodpovědného pití.

O společnosti Stock Plzeň-Božkov

Historie likérky Stock Plzeň sahá hluboko do minulosti. První záznamy pocházejí z doby více než před 120 lety. V současnosti je součástí mezinárodní skupiny Stock Spirits Group. Společnost vyrábí a distribuuje širokou škálu značkových lihovin prvotřídní kvality a likéru, jako je například Božkov Tuzemský, Fernet Stock a Amundsen.

Nakupujte Baileys v akci, Božkov v akci, Fernet v akci.

Značky společnosti

Fernet

Fernet

Když se řekne klasický český hořký likér, určitě se vám vybaví Fernet Stock. První lahev tohoto likru byla vyrobena v roce 1927 Lionellem Stockem. Stejně jako tehdy i dnes je Fernet Stock připravován podle tajné původní receptury založené na 14 bylinách z celého světa. Sortiment značky Fernet Stock se pyšní i několika mezinárodními oceněními.

Vybrané akční zboží značky Fernet

Amundsen

Amundsen

„A pak? Destilujeme. A pak? Destilujeme…“ Určitě si pamatujete na reklamu, prezentující šestkrát destilovanou a křišťálově čistou vodku Amundsen. Tento unikátní nejjemnější lihový základ je doplněn několikrát čištěnou vodou přes přírodní uhlíkové filtry. Populární prémiová vodka Amundsen je k dostání i v řadě ochucených ovocných likérů vyrobených na bázi vodky.

Vybrané akční zboží značky Amundsen

Božkov

Božkov

Božkov Tuzemský patří mezi nejprodávanější lihoviny u nás. Vyhledávaný je především pro svůj jedinečný charakter, nenapodobitelnou chuť, zlatavou barvu a prvotřídní ingredience (nejjemnější líh, měkká plzeňská voda, tajná variace rumových aromat). Oblíbený je nejen v jeho čisté podobě, ale ve formě míchaných koktejlů a grogu. Nedocenitelný je i při pečení.

Pražská vodka

Pražská vodka

Je jiná, je jedinečná. Pečlivě vybrané obilí je základem vysoce kvalitního a velmi jemného lihu. Dokonale čistá voda, která je zbavena veškerých nežádoucích látek, které mohou ovlivnit chuťové vlastnosti nápoje, a výrobní proces s mnohonásobnou destilací v nejmodernějších destilačních kolonách. To vše je zárukou jemné vůně a lahodné chuti, kterou oceníte samotnou, s ledem nebo v míchaných nápojích.

Smirnoff

Smirnoff

Třikrát destilovaná a desetkrát filtrovaná vodka je ideální pro přípravu míchaných drinků a koktejlů. Světově nejprodávanější vodka. Třikrát destilovaná vodka ceněná pro svoji jemnost a čistotu.

Vybrané akční zboží značky Smirnoff

39
39 Cena
Baileys

Baileys

Smetanový likér vyrobený z těch nejkvalitnějších surovin - čerstvé smetany, irské whiskey, kakaa a vanilky. Pravý irský krémový likér, který představuje perfektní vyváženost uleželé irské whiskey protkané čerstvou irskou smetanou, nádechu kakaa a jemného doteku vanilky.

Vybrané akční zboží značky Baileys

Captain Morgan

Captain Morgan

Unikátní kombinace chuti karibských rumů a tajného exotického koření byla již zpočátku tvořena pro míchané nápoje. Legendární je kombinace s colou, která dává skvěle vyniknout chuť vanilky. Legendární značka oslavující dobrodružný život kapitána Henryho Morgana, který v roce 1654 opustil svůj rodný Wales a vydal se vstříc dobrodružství. Byl rozený vůdce, velmi rychle povýšil na kapitána a záhy se stal se slavným a zákonem jmenovaným pirátem. Hájil zájmy Británie a byl jeden z prvních objevitelů Nového světa.

Johnnie Walker

Johnnie Walker

Tato míchaná whisky je kombinací nejlepších whisky z hlavních regionů Skotska. Jedinečná historie, průkopnický přístup a výrazná chuť daly život skutečně legendární whisky, která je nejprodávanějších skotskou whisky na světě.

Vybrané akční zboží značky Johnnie Walker

Nordic Ice

Nordic Ice

Čistá a poctivá. Taková je jemná chuť, která se skrývá v dokonale průzračné vodce vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Zahřeje ledové okamžiky, ochladí příliš horké dny. Vychutnat si ji můžete také s příchutí melounu, švestky, jablka nebo višně.

Jim Beam

Jim Beam

Jim Beam je nejprodávanější bourbon na světě. Jeho stáří je 4 roky a obsahuje 40% alkoholu. Standardní Kentucky Straight Bourbon Whiskey. Jim Beam dozrává dvarkrát delší dobu, než je stanoveno zákonem. Vynikající pro použití v koktejlech a skvělý při zvykání si na Bourbon Whiskey. Jim Beam bourbon, který musíte mít pořád po ruce. Vhodný k jakékoli příležitosti.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.