Tesco

Tesco

slané pochutiny | sušenky a oplatky | intimní hygiena | vodka | exotické ovoce | káva | papírové kapesníky | cukr | nakládané a kompoty

Na český trh vstoupila společnost Tesco v roce 1996. V současnosti nám Tesco poskytuje obsáhlou škálu zboží a služeb ve více než dvou stovkách obchodech, které jsou zastoupeny jak hypermarkety, tak menšími lokálními prodejnami. Opomenuto nesmí zůstat ani 17 čerpacích stanic, 7 obchodních center a franšízová síť Žabka (přes sto obchodů). Aktuálně tak patří Tesco mezi přední maloobchodní prodejce na českém trhu.

O společnosti Tesco

Tesco zboží nabízí nejen prostřednictvím obsáhlé sítě kamenných obchodů, ale od roku 2012 lze využít i on-line nákupu. Za Potraviny on-line dokonce Tesco obdrželo ocenění Inovace v obchodě v rámci ankety MasterCard Obchodník roku 2012. I rok 2013 byl plný novinek. Od tohoto roku můžeme například telefonovat v síti Tesco Mobile či využívat služeb Garance kvality.

Značky společnosti

Tesco

Tesco

Tesco poskytuje práci téměř 14 000 zaměstnancům, nabízí více jak 80 % potravinářských výrobků od českých dodavatelů a nabízí na 14 000 výrobků vlastní značky.

Tesco finest

Tesco finest

Objevte naši řadu produktů, která je jako dělaná pro náročné a ty, kdo chtějí objevovat nové kulinářské inspirace a rádi experimentují. Výrobky pro všechny, kdo mají rádi kvalitu.

Pro formula

Pro formula

Řada kvalitní kosmetiky za trvale nízké ceny. Objevte naši širokou nabídku produktů speciálně vyvinutou pro Tesco.

Pet Specialist

Pet Specialist

Vyberte pro svého miláčka krmivo Pet Specialist Standard nebo Pet Specialist Premium. Pet Specialist nabízí nejen vysokou kvalitu za nízké ceny, ale hlavně rozveselí a zajistí zdraví Vašemu chlupatému miláčkovi. Protože každé zvířátko si zaslouží prožít život naplno každý den. Nyní máte navíc šanci vyhrát velké balení skvěle vyvážené stravy pro Vaše domácí miláčky.

Tesco loves baby

Tesco loves baby

Nová exkluzivní řada dětských produktů Tesco Loves Baby byla vytvořena, aby vám pomohla s péčí o vaše dítě hned od prvních dní až do začátku předškolního věku. Naši odborníci vytvořili výrobky pro novorozeňata a batolata tak, aby vaše dítě dostalo tu nejlepší a nejjemnější péči a navíc s velmi citlivou cenou pro rodinný rozpočet. Vylepšení se dočkala i naše stávající řada Essentials pro miminka a batolata, které jsme přidali mnoho skvělých vlastností.

Tesco Value

Tesco Value

Pro uspokojení cenově citlivých zákazníků, nabízíme řadu Tesco Value. Výrobky této řady se cenově srovnávají na nejlevnější výrobky na trhu a jsou označeny logem Tesco Value. Řada pokrývá nejžádanější výrobky denní potřeby (např. Tesco Value mléko). Tato řada je mezi zákazníky velice oblíbená a má nejdelší tradici. Naše společnost tuto řadu uvedla už v roce 2001. V řadě Tesco Value nabízíme zákazníkům více než 600 výrobků.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.