Tesco

Tesco

Tesco

slané pochutiny | vodka | exotické ovoce | jablka a hrušky | káva | papírové kapesníky

Na český trh vstoupila společnost Tesco v roce 1996. V současnosti nám Tesco poskytuje obsáhlou škálu zboží a služeb ve více než dvou stovkách obchodech, které jsou zastoupeny jak hypermarkety, tak menšími lokálními prodejnami. Opomenuto nesmí zůstat ani 17 čerpacích stanic, 7 obchodních center a franšízová síť Žabka (přes sto obchodů). Aktuálně tak patří Tesco mezi přední maloobchodní prodejce na českém trhu.


O společnosti Tesco

Tesco zboží nabízí nejen prostřednictvím obsáhlé sítě kamenných obchodů, ale od roku 2012 lze využít i on-line nákupu. Za Potraviny on-line dokonce Tesco obdrželo ocenění Inovace v obchodě v rámci ankety MasterCard Obchodník roku 2012. I rok 2013 byl plný novinek. Od tohoto roku můžeme například telefonovat v síti Tesco Mobile či využívat služeb Garance kvality.


Značky společnosti Tesco

 • Tesco

  Tesco

  Tesco poskytuje práci téměř 14 000 zaměstnancům, nabízí více jak 80 % potravinářských výrobků od českých dodavatelů a nabízí na 14 000 výrobků vlastní značky.

  Vybrané akční zboží značky Tesco

  Tesco Papírové kapesníky 4-vrstvé 10x10ks, vybrané druhy

  Tesco Papírové kapesníky 4-vrstvé 10x10ks, vybrané druhy

  Cena 19,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 1.7. - 28.7.2019

  -13%
  Tesco Papírové kapesníky 3-vrstvé, box

  Tesco Papírové kapesníky 3-vrstvé, box

  Cena 17,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 1.7. - 28.7.2019

  -10%
  Tesco pizza Italian style

  Tesco pizza Italian style

  Cena 33,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 17.7. - 23.7.2019

 • Tesco finest

  Tesco finest

  Objevte naši řadu produktů, která je jako dělaná pro náročné a ty, kdo chtějí objevovat nové kulinářské inspirace a rádi experimentují. Výrobky pro všechny, kdo mají rádi kvalitu.

 • Pro formula

  Pro formula

  Řada kvalitní kosmetiky za trvale nízké ceny. Objevte naši širokou nabídku produktů speciálně vyvinutou pro Tesco.

 • Pet Specialist

  Pet Specialist

  Vyberte pro svého miláčka krmivo Pet Specialist Standard nebo Pet Specialist Premium. Pet Specialist nabízí nejen vysokou kvalitu za nízké ceny, ale hlavně rozveselí a zajistí zdraví Vašemu chlupatému miláčkovi. Protože každé zvířátko si zaslouží prožít život naplno každý den. Nyní máte navíc šanci vyhrát velké balení skvěle vyvážené stravy pro Vaše domácí miláčky.

 • Tesco loves baby

  Tesco loves baby

  Nová exkluzivní řada dětských produktů Tesco Loves Baby byla vytvořena, aby vám pomohla s péčí o vaše dítě hned od prvních dní až do začátku předškolního věku. Naši odborníci vytvořili výrobky pro novorozeňata a batolata tak, aby vaše dítě dostalo tu nejlepší a nejjemnější péči a navíc s velmi citlivou cenou pro rodinný rozpočet. Vylepšení se dočkala i naše stávající řada Essentials pro miminka a batolata, které jsme přidali mnoho skvělých vlastností.

 • Tesco Value

  Tesco Value

  Pro uspokojení cenově citlivých zákazníků, nabízíme řadu Tesco Value. Výrobky této řady se cenově srovnávají na nejlevnější výrobky na trhu a jsou označeny logem Tesco Value. Řada pokrývá nejžádanější výrobky denní potřeby (např. Tesco Value mléko). Tato řada je mezi zákazníky velice oblíbená a má nejdelší tradici. Naše společnost tuto řadu uvedla už v roce 2001. V řadě Tesco Value nabízíme zákazníkům více než 600 výrobků.Reklama