Vodňanská drůbež

Vodňanská drůbež

Vodňanská drůbež

kuřecí maso

Vodňanské kuře se pyšní dlouholetou tradicí, přičemž jeho historie sahá až do roku 1965. Samostatný vznik této značky je však mezi námi od roku 2004.


O společnosti Vodňanská drůbež

Vodňanské kuře se vyznačuje kvalitním zpracování pouze a výhradně domácího chovu. Zpracování a výsledné produkty procházejí nesčetnými kontrolami a proto se tato značka všeobecně považuje za záruku nejvyšší kvality. 

Značky společnosti Vodňanská drůbež

 • Vodňanské kuře

  Vodňanské kuře

  Mezi vybranými produkty závodů Vodňanské kuře můžete nalézt MAXI grilování, Kachní tlačenku, originál česká kuřata, zlaté kuře, kuře s rodokmenem, Vodňanskou kachnu a mnoho dalších výrobků.

  Vybrané akční zboží značky Vodňanské kuře

  Vodňanské Kuře Kuřecí stehna 500g

  Vodňanské Kuře Kuřecí stehna 500g

  Cena 28,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.11. - 30.11.2018

  Vodňanské Kuře Kuřecí játra hluboce zmrazená 500g

  Vodňanské Kuře Kuřecí játra hluboce zmrazená 500g

  Cena 18,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 14.11. - 20.11.2018

  -37%
 • Vodňanská kachna

  Vodňanská kachna

  Stejně jako naše Vodňanské kuře pochází i Vodňanská kachna výhradně z českých uzavřených chovů, je krmena pečlivě kontrolovanými krmnými směsmi a zpracovávána a skladována za těch nejpřísnějších podmínek. Ať už dáte přednost dozlatova upečené kachně na pomerančích, s nádivkou či zelím vězte, že kachní maso má svou typickou chuť, kterou lze kombinovat s různorodým množstvím surovin, a to prakticky bez obav, jelikož tyto suroviny její chuť nepřebijí, ale naopak dokonale doplní.

 • Vodňanská slepice

  Vodňanská slepice

  Pamatujete si tu lahodnou vůni pravého slepičího vývaru, který připravovala Vaše babička? S naší Vodňanskou slepicí máte vždy záruku toho, že se i Vám tak báječná polévky povede. Nebo máte raději slepici na paprice?Reklama