Výrobci

Etos

Etos

Holandská značka se 100 letou tradicí, která díky svým dlouholetým zkušenostem ví, jak má správný kosmetický produkt vonět a pečovat o Vaší pokožku.

Značky

 • Etos

Euro Frigo Praha

Euro Frigo Praha

Společnost EURO FRIGO Praha spol. s r.o., jež byla založena roku 1991, se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele zmrazených rybích výrobků v České republice. Svoje produkty firma dodává jak do maloobchodu, tak do gastronomie. Při zrodu EURO FRIGO Praha spol. s r.o. stál jeden z největších dodavatelů prvotřídních rybích surovin velkým zpracovavatelům po celé Evropě, a to společnost Flamingo Fisch, Bremerhaven.

Značky

 • Mylord
Reklama

Ferrero

Ferrero

čokoláda | sušenky a oplatky

Za zakladatele společnosti Ferrero je považován Michelle Ferrero, který byl v poválečné době považován za prvního italského průkopníka, který otevřel závody v cukrářském odvětví v zahraničí. Michelle Ferrero spolu s jeho manželkou provedl prakticky revoluci jídelních návyků milionů lidí.

Značky

 • Nutella
 • Raffaello
 • Mon Cheri
 • Tic Tac
 • Ferrero Rocher
 • Yogurette
 • Duplo

Fleret

Fleret

I když firma Fleret jako taková vznikla až v roce 1993, její historie sahá až roku 1850, kdy ve Frenštátě pod Radhoštěm založil měšťan Jakub C. Kohn továrničku na výrobu likéru, ze které v průběhu let vznikla velkopalírna borovičky a slivovice. Bohužel v roce 1948 byla továrna znárodněna a vyvlastněna. Na odkaz prosperující firmy navázali dva kamarádi, kteří obnovili tradici pálení ve Frenštátě.

Značky

 • Fleret

Friall

Friall

Společnost Friall se zaměřuje na výrobu hluboce mražených bramborových výrobků a v současnosti patří mezi největší výrobce v tomto potravinářském odvětví u nás. Friall poskytuje i možnost skladování v mrazírenských komorách s kapacitou 4000 paletových míst. Společnost klade velký důraz na kvalitu vyráběných výrobků. Auditorská společnost každý rok potvrzuje péči o trvale vysokou úroveň jakosti, bezpečnost potravin a hygienu.

Značky

 • Friall

Frosta

Frosta

V roce 1966 vznikla v německém Bremerhavenu firma FRoSTA Tiefkühl Kontor GmbH zabývající se zpracováním mrazených ryb. První mrazené výrobky, jako jsou ryby, zelenina a ovoce FRoSTA byli na německém trhu k dostání v roce 1978. O čtyři roky později byl nabízený sortiment rozšířen o hotová jídla. Postupem času byly výrobky této společnosti k dostání i mimo Německo.

Značky

 • Frosta

FrostFood

FrostFood

mražené polotovary

Hledáte-li českého specialistu na zmrazené potraviny, určitě narazíte na společnost s výstižným názvem FrostFood. Tato firma se na trhu zmrazených potravin objevila poprvé v roce 1993. Tehdy ještě vystupovala pod obchodním názvem Guseppe, a.s.. V současnosti se FrostFood zaměřuje na výrobu a prodej zmrazených pizz, knedlíků, taštiček, šišek a specialit mezinárodní kuchyně.

Značky

 • Don Peppe

Gabriella Salvete

Gabriella Salvete

GABRIELLA SALVETE byla založena v roce 1990 v České republice s duchem a krásou Itálie v názvu i obsahu. Naším prvním heslem bylo „krásná každý den“. Po roce 2010 jsme do naší práce vlili spoustu nového nadšení: upravili jsme naše logo, strategii i směrování značky.

Značky

 • Gabriella Salvete

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.