Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Babybel

Babybel

Babybel

tvrdé sýry

Mini Babybel je polotvrdý přírodní sýr, vyrobený na základě tradičních receptur z mléka a mléčných přísad. Originální sýr Mini Babybel si nespletete s jiným sýrem, neboť jako jediný je kulatý a každá porce je zabalena ve voskovém obalu. Voskový obal lze velmi snadno odstranit pomocí slabé pásky omotané kolem něj a vyloupnout sýr do dlaně. Mini Babybel si pak můžete vychutnávat samotný, anebo ho přikusovat třeba k pečivu. Výborně se hodí jako zdravá a vydatná svačinka pro děti.

Zboží Babybel

Vybrané akční zboží značky Babybel


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.