Bel Sýry

Bel Sýry

tavené sýry | tvrdé sýry

Francouzská společnost Fromageries Bel je mezinárodní výrobce značkových sýrů působící ve více než 120 zemích světa. Jsme největším světovým výrobcem v kategorii sýrových porcí. Naše výrobky jsou kvalitní sýry s přidanou hodnotou - Veselá kráva, Smetanito, Želetava, Kiri, Mini Babybel, Leerdammer, Gervais, Nový Smetanový, Tomík, Tomíček a další.

Adresa:
BEL Sýry Česko a.s.
Pražská 218
675 26 Želetava
Česká republika

O společnosti Bel Sýry

Bel Sýry Česko působí na českém trhu již 16 let. Trvalý růst a posilování pozice našich značek na trhu je naším klíčovým cílem. Tomuto cíli přizpůsobujeme veškeré dlouhodobé i krátkodobé strategie zaměřené na interní i externí růst. Na českém trhu skupina Bel zaměstnává 200 zaměstnanců a dosahujeme objemu okolo 10 000 tun sýrů při celkovém obratu okolo 1,3 mld CZK.

  • 1995 - skupina Bel vstupuje na trh prostřednictvím Danone, a.s. (uvedení značky a výrobků Veselá kráva na český trh)
  • 2000 - koupě společnosti Želetavské sýrárny, a.s., předního výrobce tavených sýrů na trhu
  • 2001 - otevření první pobočky v Praze
  • 2003 - koupě společnosti Leerdammer Bohemia, a.s.
  • 2003 - koupě značek a výrobků tavených sýrů společnosti Sýrárna Klatovy, a.s.
  • 2004 - uvedení nového názvu společnosti: Bel Sýry Česko, a.s.
  • 2005 - převzetí distribuce Veselá kráva od společnosti Danone, a.s.
  • 2007 - koupě značky Gervais od společnosti Danone, a.s.
  • 2010 - prodej výrobního závodu Jaroměřice
  • 2011 - vytvoření Central Europe Business Unit

Značky společnosti

Gervais

Gervais

Sýry Gervais jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí, a proto jsou perfektní pro všestranné použití. Hledejte výrobky označené Gervais Original a Gervais Natur, které se nemusíte bát použít do omáčky nebo polévky, protože se zaručeně nesrazí. Samozřejmě výborně chutnají na čerstvém pečivu nebo se zeleninou. Vyzkoušejte je i s ovocem nebo si do nich přisypte pár oříšků a dochuťte medem, garantujeme Vám, že se budete "olizovat až za ušima".

Vybrané akční zboží značky Gervais

Gervais 190g, vybrané druhy

60,5%190g, s papr. a rajčetem 190g, pažitka 57% 190g

19,90
19,90 Cena
Želetava

Želetava

Želetava je tradiční česká značka, jejíž historie výroby sýrů sahá až do roku 1902. Pod touto značkou najdeme poctivé tavené sýry, které jsou vyrobeny z kvalitních surovin podle osvědčených českých receptur. Jejich výrobě se s náležitou pozorností a péčí věnují odborníci, kteří ručí za jejich stálou kvalitu a chuť. Želetava je značkou, na jejíž kvalitu se můžete vždy spolehnout.

Vybrané akční zboží značky Želetava

Kiri

Kiri

Kiri je sýr z tvarohu a smetany pro malé i velké gurmány. Jedinečnost vyvážené chuti Kiri spočívá v unikátní receptuře, která spojuje přírodní tvaroh a lahodnou smetanu. Sýr Kiri má jemnou harmonickou chuť, výborně se roztírá a je zdravou svačinkou s obsahem vápníku, proto ho děti milují a maminky ocení. Sýr Kiri výborně chutná namazaný i samotný. Pro zpestření jídelníčku nabízí Kiri i varianty s příchutí - šunkovou a bylinkovou.

Leerdammer

Leerdammer

Leerdammer je velmi kvalitní přírodní polotvrdý sýr holandského typu s tvorbou ok. Jeho hlavní předností je harmonická kombinace neodolatelné jemné chuti, příjemné vůně a perfektního vzhledu: pro Leerdammer je typická vláčná konzistence a pravidelně velká oka. Od Leerdammeru můžete očekávat pravý gurmánský zážitek - výraznější a rafinovanější chuť než obyčejný eidam. Zároveň je však daleko jemnější než sýry ementálského typu, takže určitě bude chutnat celé rodině při každé příležitosti.

Vybrané akční zboží značky Leerdammer

-25%Leerdammer 100g, vybrané druhy

Sýr plnotučný plátkový balený v ochranné atmosféře

28,64 - 32,90
28,64 - 32,90 Cena
Veselá kráva

Veselá kráva

Sýry Veselá kráva jsou vyrobeny z kvalitních mléčných surovin, tudíž jsou přirozeným zdrojem vápníku a kvalitních bílkovin. Veselá kráva je vhodnou snídaní pro Vás i Vaše přátele, přináší dobrou náladu a optimizmus.

Vybrané akční zboží značky Veselá kráva

Babybel

Babybel

Mini Babybel je polotvrdý přírodní sýr, vyrobený na základě tradičních receptur z mléka a mléčných přísad. Originální sýr Mini Babybel si nespletete s jiným sýrem, neboť jako jediný je kulatý a každá porce je zabalena ve voskovém obalu. Voskový obal lze velmi snadno odstranit pomocí slabé pásky omotané kolem něj a vyloupnout sýr do dlaně. Mini Babybel si pak můžete vychutnávat samotný, anebo ho přikusovat třeba k pečivu. Výborně se hodí jako zdravá a vydatná svačinka pro děti.

Vybrané akční zboží značky Babybel

Smetanito

Smetanito

Smetanito dostalo jméno po lahodné smetaně. Právě díky smetaně se lehce a jemně roztírá a jeho bohatá smetanová chuť se na jazyku přímo rozplývá. Každé sousto se tak pro Vás stane neodolatelným smetanovým požitkem!

Vybrané akční zboží značky Smetanito


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.