Portmonka I Získejte slevové kupóny na nákupy OnaDnes! Portmonka I Nákupy OnaDnes!
Finish tablety do myčky 70 ks , vybrané druhy

Finish tablety do myčky 70 ks , vybrané druhy

Výrobek Finish tablety do myčky 70 ks , vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Finish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo mytí nádobí nebo tablety do myčky. .

Aktuální slevu na Finish tablety do myčky 70 ks , vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Tablety do myčky nádobí

Značka: FinishVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 70 ksEAN: 4002448032397Kategorie: Drogerie a parfumerie / mytí nádobí / tablety do myčky

Popis výrobku

Díky své jedinečné technologii vám naše účinné tablety Rinse Aid® zaručí úchvatnou čistotu a lesk - při uklízení nádobí už nikdy nebudete muset napravovat to, co myčka nezvládla. Jen si představte, kolik času ušetříte a co vše budete moci podniknout! Naše revoluční kulička All in 1® se vrhne do práce ve fázi odmáčení a vypořádá se i s těmi nejodolnějšími pozůstatky jídla, jako jsou zaschlé zbytky lasagní či ovesné kaše. Naše účinné čisticí prostředky si poradí s odolnými skvrnami, například od kávy a čaje, a propůjčí vašim talířům a sklenicím zářivou čistotu. Prostředek na oplachování Rinse Aid® smyje zbytky mycího prostředku a přispěje k odstranění skvrn a povlaku. Výsledkem je zářivý lesk. Až 7 účinků síly Power Actions pro nejvyšší čistotu a lesk: ✓ Odstranění nejsilnějších nečistot ✓ Funkce předmáčení ✓ Odstranění čajových skvrn ✓ Funkce soli ✓ Funkce leštidla ✓ Ochrana myčky proti vodnímu kameni ✓ Síla odstraňující mastnotu Výrobek je k dostání v těchto velikostech: 28, 56, 70, 84, 100 tablet http://www.finishinfo.cz/nase-vyrobky/

Proč nevyzkoušet.. Finish Leštidlo - pro vylepšení výsledného lesku. Finish Čistič myčky - k odstranění mastnoty a vodního kamene z Vaší myčky. Finish Osvěžovač do myčky - pro příjemnou vůni Vaší myčky. Finish doporučují přední světoví výrobci myček. Aeg Bosch Electrolux Hotpoint Neff Beko Candy Hoover Indesit Siemens Zanussi Villeroy & Bosch Riedel

Příprava a použití

Návod k použití: Tabletu umístěte do dávkovače na vnitřní straně dvířek Vaší myčky. V případě, že se tableta do myčky nevejde, kontaktujte výrobce myčky nebo použijte uživatelský manuál. Vhodné pro septik. Pro nejlepší výsledek v krátkých mycích programech, umístěte tabletu na dno myčky, vedle filtru. Funkce Finish PowerBall All in 1 je účinná v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě do 21°dH (≥95% domácností). V případě velmi tvrdé vody nad 21°dH použijte pro lepší výsledek mytí také Finish sůl.

 

 

Bezpečnostní varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje Subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Nebezpečné látky: uhličitan sodný, peruhličitan sodný. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle nebo obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Balení: Krabice.

 

Skladování: Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.


Už jste viděli dnešní nabídku přípravků Finish v akci?

Složení výrobku

 • <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém (limonen)
 • 5 - 15%: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3), (kyslíkové bělící činidlo), polykarboxyláty
 • 15 - 30 %: uhličitan sodný
 • >30 %: fosforečnany
 • Dále obsahuje: enzymy (proteáza - subtilisin, amyláza)
 • Nebezpečné látky: uhličitan sodný, uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3)

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.