Veet Voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení pro citlivou pokožku 40 ks

Veet Voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení pro citlivou pokožku 40 ks

Výrobek Veet Voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení pro citlivou pokožku 40 ks momentálně není v akci. .

Aktuální slevu na Veet Voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení pro citlivou pokožku 40 ks zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Maskovací pásky

Použití: zakrývací malířské pásky pro oblepení a dokonalou o... více informací

UNI HOBBY
12
12 Cena
-20%BEBELO Wet Wipes Sensitive, 80 ks

• vlhčené ubrousky s panthenolempro citlivou pokožku• panthe... více informací

Dr.Max
39
39 Cena
SLIMY METALIC

Sliz v metalické barvě ve více barevných variantách, je derm... více informací

Sparkys
99,90
99,90 Cena

Informace o výrobku

Voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení

Výrobce: Reckitt BenckiserEAN: 8594002689797Kategorie:

Popis výrobku

 

S vitaminem E a mandlovým olejem pro citlivou pokožkuHebká pokožka po dobu až 4 týdnůNa krátké chloupky 1,5 mmDermatologicky testováno40 voskových pásků + 4 hydratační poepilační ubrouskyÚčinné i na krátké chloupky*

 

Používání vosku Veet® nebylo nikdy tak snadné! Vyzkoušejte nové voskové pásky s proužkem pro snadné uchopení: jsou opatřeny speciálně vyvinutým proužkem, který vám při depilaci voskem zajistí dosažení perfektních výsledků jedním snadným tahem! Dlouhotrvající účinky: vaše pokožka zůstává hebká na dotek až po dobu 4 týdnů! Na rozdíl od holících strojků voskové pásky Veet® odstraňují chloupky i s kořínky. Je klinicky prokázáno, že chloupků pak roste méně, jsou jemnější a měkčí. *Nyní účinné i na kratší chloupky (1.5mm**) - zachytí krátké chloupky již od 1,5 mm takže už nemusíte čekat s depilací než zase narostou do dostatečné délky. Použijte stupnici natisknutou přímo na pásku a ověřte si správnou délku chloupků. Péče o váš druh pokožky: voskové pásky Veet jsou bez barviv a obsahují olej ze sladkých mandlí a vitamín E, známý svými účinky v péči o pokožku. **1,5mm ve srovnání s předchozími pásky, které byly testovány na 2 mm.

Příprava a použití

Nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li se řídit následujícími tipy: Pásek umístěte na pokožku ve směru růstu chloupků, uchopte jej za proužek a strhněte jej proti směru růstu chloupků. Čím rychleji pásek strhnete, tím účinnější depilace bude. Opakujte stejným způsobem; jeden pásek můžete použít několikrát, dokud vosk lepí. Navštivte www.veet.cz, kde naleznete video ukázky a kosmetické rady, jak na odstraňování chloupků. 5 kroků Před použitím si přečtěte zvláštní opatření. 1. Třete voskový pásek mezi rukama, abyste vosk zahřála. 2. Držte pásky za proužek a pomalu je od sebe oddělte. 3. Pásek na pokožku umístěte tak, aby proužek směřoval ke kotníku, a opakovaně jej třete ve směru růstu chloupků. 4. Pásek chyťte za proužek a jedním rychlým pohybem jej strhněte proti směru růstu chloupků (při depilaci nohou od kotníku ke koleni), pásek strhávejte souběžně a v těsné blízkosti pokožky. Pro zmírnění bolesti pokožku při depilaci napněte. 5. Po skončení depilace voskem veškerý přebytečný vosk odstraňte pomocí poepilačních hydratačních ubrousků. Další informace naleznete v letáku uvnitř balení.

 

 

Bezpečnostní varování

Zvláštní opatření Podmínky použití a varování: Dodržujte návod k použití uvedený na příbalovém letáku. Obal výrobku si uschovejte. Určeno na nohy, paže, podpaží a oblast bikin, pásky nejsou vhodné pro použití na jiných částech těla. Nepoužívejte na křečové žíly, mateřská znaménka, jizvy, narušenou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku ani na pokožku, na které se již dříve projevila nepříznivá reakce na vosky. Chloupky by měly být dlouhé od 1,5 do 5 mm. Jsou-li chloupky delší, zkraťte je před depilací nůžkami nebo zastřihávacím strojkem, předejdete tak nepříjemnému pocitu a narušení pokožky. Užíváte-li léky, které mají vliv na kůži, nebo pokud trpíte kožním onemocněním, poraďte se před použitím výrobku s Vašim lékařem. Depilace voskem není vhodná pro starší osoby, diabetiky nebo osoby užívající retinoidy. Pokud jste depilaci voskem zatím neprováděla, doporučujeme Vám, abyste s odstraňováním chloupků začala na nohách. S depilací na citlivějších oblastech těla, jako jsou podpaží a linie bikin, začněte až po získání určité zkušenosti. Nedoporučujeme depilovat stejné místo dvakrát během jedné depilace. Doporučujeme po depilaci 24 hodin nepoužívat antiperspirant či jiný parfémovaný produkt nebo samoopalovací přípravek a vyvarovat se opalování a plavání. Před použitím si VŽDY OVĚŘTE REAKCI POKOŽKY nanesením vosku a poepilačního ubrousku dle návodu k použití na malou část pokožky, kterou chcete depilovat. Pokud nebude pokožka do 24 hodin nepříznivě reagovat, můžete začít s depilací. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal výrobku. Pokud se během aplikace dostaví svědění nebo pálení pokožky, sejměte okamžitě voskový pásek a místo důkladně opláchněte vodou a přiložte studený obklad. Pokud tyto příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Pásky Veet® jsou vhodné i pro těhotné ženy, ale mohou způsobit modřiny.

 

Vyrobeno ve Francii. Balení: Krabice.

Složení výrobku

  • Vosk: triethylene glycol rosinate, glyceryl rosinate, silica, polyethylene, parfum, prunus amygdalus dulcis oil, tocopheryl acetate, BHA, BHT
  • Ubrousky: paraffinum liquidum, hexyldecyl stearate, parfum, tocopheryl acetate, citrus aurantium dulcis peel oil, limonene, cedrus atlantica bark oil, pelargonium graveolens flower oil

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.