Alphega Lékárna

Hodnocení

Aktuální letáky - Alphega Lékárna
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Alphega Lékárna? Nastavte si upozorněníBohatou síť Alphega lékárna naleznete nejen u nás, ale i po celé Evropě (Francie, Itálie, Španělsko, Rusko, Nizozemí, Německo, Turecko a Velká Británie) a čítá více než 4 700 členů. Alphega lékárny vynikají nadstandartními poskytovanými službami, příjemným prostředím, týmem kvalifikovaných lékárníků i farmaceutických laborantů. Celé rodiny se mohou na kvalitní služby Alphega lékárna v České republice spolehnout od roku 2008.


Cílem řetězce Alphega lékárna je pečovat o zdraví a spokojenost pacientů, a to jak v akutních případech nemoci, tak při dlouhodobém budování zdravého životního stylu. Alphega lékárny jsou podporovány společností Alliance Healthcare, jež je velkoobchodní divizí Walgreens Boots Alliance. Nejen díky tomuto silnému mezinárodnímu zázemí nabízejí prodejny Alphega lékárna pouze tu nejlepší zdravotní péči, produkty a služby ideální právě pro vás a sezonní produkty. Všechny vše případné dotazy rád zodpoví školený a fundovaný personál.


Prodejny Alphega lékárna, které zaujmou vstřícným prostředím a bezkonkurenčními cenami, naleznete napříč Českou republikou. Každý měsíc navíc vychází akční leták Alphega lékárna, na jehož stránkách naleznete tematickou a cenově výhodnou nabídku.


Zábavu, praktické rady i trochu adrenalinu v sobě skrývá Magazín Alphega lékárna, který vycházející každé dva měsíce. Na jeho stránkách se skrývá mnoho odpovědí na otázky, které si denně pokládáte. Magazín Alphega lékárna se věnuje například potřebnosti cukru, saunám, masážím, pleťovým maskám i výhodám a nevýhodám očkování.

 

Alphega Lékárna - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Alphega Lékárna. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Alphega Lékárna.