Magazín

Jak začít běhat? Rady pro nováčky

Rádi byste začali běhat, ale nevíte jak na to? Určitě Vás už nebaví stále sedět doma a chcete se v téhle nelehké době dostat do kondice. Dáme Vám pár tipů na běhání pro začátečníky.

Jaké brambory patří do salátu, kaše, nebo do přílohy?

Brambory jsou jednou ze základních surovin jak u nás, tak i ve světe. Víte, co znamenají označení písmeny A, B a C na bramborách v obchodech? Jde o varný typ brambor. Vysvětlíme Vám, k čemu je každý varný typ brambor určen.

Upečte si Krtkův dort bez mouky!

Určitě jste už zkusili dobře známý Krtkův dort. Můžete si dopřát i jeho fit verzi, po které nebudete mít žádné výčitky. Tento lahodný dezert plný bílkovin lze připravit rychle a jednoduše i bez mouky. Poradíme Vám, jak na to!

Reklama

Zkuste si doma vyrobit svou vlastní domácí masku na vlasy. Je to jednoduché! Stačí vám jen tři ingredience

Krásně lesklé vlasy, které jsou husté a hebké na dotek, to je sen mnoha žen (i některých mužů). Jak ale tohoto cíle dosáhnout? Odpověď zní: „Maska na vlasy.“ Pokud dáváte přednost „homemade“ výrobkům, máme pro vás několik tipů na domácí masky na vlasy.

Dm online shop – nakupujte vždy výhodně

Navštívili jste už dm online shop? Všechny Vaše oblíbené produkty z dm drogerie můžete nakupovat online z pohodlí domova. V dm online drogerii nakupujte vždy výhodně!

Ikonická lahev Pilsner Urquell se mění. Snižuje dopady na životní prostředí

Od března 2021 vratná lahev Pilsner Urquell projde značnou proměnou. Papírové etikety nahradí předešlé aluminiové folie a plastové nálepky. Nová zlatá etiketa bude plně recyklovatelná.

Seznamte se s moukou. Je zdravá, či nezdravá?

Bílá mouka je jednou z nejvíce konzumovaných surovin u nás. Rohlíky, koblížky, pizzy, chlebíky – vše to se vyrábí z bílé mouky. Je ale bílá mouka zdravá nebo ne?

Proč a jak začít s otužováním? Poradíme Vám, jak se správně otužovat

Přejete si posílit Váš imunitní systém? Otužování se v poslední době stalo trendem číslo jedna. Nevíte jak na to? Poradíme Vám, jak se správně začít s otužováním.

Sčítání lidu 2021. Je účast povinná?

V České republice se po deseti letech opět koná sčítání lidu. Do 11.5. probíhá online a listinné sčítání, které koordinuje Český statistický úřad a ve spolupráci s Českou poštou. Je účast povinná?

Albert jako první maloobchodník u nás testuje autonomní úklidové roboty

Obchodní řetězec Albert od poloviny ledna testuje autonomní úklidové roboty. Jedná se o stroje od tří různých výrobců, které ověřuje jak v menší prodejně – supermarketu, tak i ve větší prodejně – hypermarketu. Stroje zkouší i v distribučním centru. Technologii robotického úklidu v maloobchodním prostředí dosud nikdo na podobných provozech netestoval.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.