Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 % na SEPHORA.CZ

Magazín

Jaké potraviny (NE)můžete jíst během těhotenství?

Každá nastávající maminka moc dobře ví, že strava je v těhotenství velmi důležitá a ovlivňuje vývoj plodu. Velkou zkouškou jsou tzv. těhotenské chutě. Existuje ale několik potravin, které by měly těhotné ženy ze svého jídelníčku rozhodně vyškrtnout.

Odřený nos je snad horší než samotná rýma!

Podzim je obdobím, kdy se nejčastěji setkáváme s rýmou. S tím ale přichází i bolavý odřený nos. Jak o něj pečovat?

Češi jsou čím dál náročnější na kávu i čaj

V posledních letech je patrné, že Češi si stále častěji dopřávají kvalitnější druhy kávy i čaje než dříve. Výběrové kávy se stávají dostupnějšími a mnoho lidí se již nespokojí s kávou rozpustnou. Dopřejte si tedy i vy kvalitní nápoj. Můžete přitom i ušetřit!

Reklama

Je čas, aby vaše zahrada byla připravena na zimu!

Listopad je obdobím, kdy se zahrady ukládají k zimnímu spánku a je nutné je důkladně připravit. Všichni dobří zahrádkáři musí sklidit poslední úrodu, vypustit vodu, zrýt záhony, postarat se o stromy i keře a mnoho dalšího, aby i na jaře vaše zahrada vzkvétala.

Ochutnejte naše luxusní zvěřinové recepty!

Vyzkoušejte naše nejchutnější zvěřinové recepty. Čerstvou jihočeskou divočinu můžete nyní koupit v řeznictví MÚÚÚ!

Babiččin bylinkář: 34. Smetánka lékařská

Pampelišku mnozí z nás vnímají spíše jako nepříjemný plevel v našich trávnících. Pravdou ovšem je, že smetánka našla všestranné využití v medicíně i farmakologii, a to zejména jakožto bylinka, která má blahodárný vliv na trávicí soustavu a ledviny.

Potravina měsíce Listopad: Hlávkové zelí

Zelí je stále častěji zmiňováno jako tzv. superpotravina. Není také divu, obsahuje nesmírně vysoká množství vitaminů i minerálních látek. Využijte tedy stávající sezóny a připravte si ze zelí chutnou večeři. Uděláte tím i něco pro své zdraví!

Zázvor a jeho účinky. Ne nadarmo se o něm říká všelék!

Zázvor je světlý kořen s hořkou chutí, který obsahuje řadu živin. Víte, jaké jsou jeho účinky na zdraví člověka?

Ochutnejte maso z jižních Čech od řeznictví MÚÚÚ!

Čerstvou zvěřinu z jihočeských luk a hájů nyní můžete nakoupit v řeznictví MÚÚÚ. Víte, proč je divočina pro nás důležitá?

S rýmou a oslabenou imunitou přichází další problém, a to je opar! Jak urychlit léčbu?

Opar na rtu je nepříjemná návštěva, která zaťuká na vaše dveře nečekaně a v tu nejnevhodnější možnou chvíli. Nehezký puchýř na rtu vám tak může mrknutím oka zkazit rande, pohovor v práci, večírek či každodenní rutinu. Jakmile se objeví, nezbývá vám nic jiného než se ho co nejrychleji zbavit.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.