Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 % na SEPHORA.CZ Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Magazín

Víte, že popel ze dřeva je nejlepší hnojivo pro vaše kytky?

Topíte na chalupě v kamnech nebo doma občas roztápíte krb? Nebo si jen rádi zapálíte oheň v ohništi na zahradě? Pokud ano, máte ideální příležitost využít dřevěný popel jako kvalitní hnojivo!

Albert daruje milion porcí jídla potřebným. Chce jim pomoct udělat hezké Vánoce

Pro potřebné, kteří si nemohou ve vánočním čase zajistit dostatek jídla, připravily prodejny Albert milion porcí potravin. Distribuce daru čerstvých a trvanlivých potravin probíhá ve spolupráci s Českou federací potravinových bank. Pravidelnými dary neprodaných potravin pomáhají prodejny Albert v průběhu celého roku, mimořádný dar milionu porcí tuto pomoc ještě navýší. Celkově tak Albert letos daruje minimálně 4,2 milionu porcí potravin sociálně znevýhodněným lidem, organizacím a spolkům.

Babiččin bylinkář: 37. Brusnice borůvka

Borůvky se díky své chuti těší veliké oblibě, mají ovšem mnohem více předností. Patří mezi nejzdravější ovoce vůbec a obsahují dokonce více antioxidantů než jakákoli jiná potravina!

Reklama

S Albertem neplýtváte! Nyní můžete v Albertu nakupovat bez obalu

Novinku v bezobalovém nakupování spouští Albert v prodejně na pražském Chodově. Zákazníci zde mohou vybírat a nakupovat z – na českém trhu – nejširšího sortimentu suchých potravin či drogistického zboží do speciálních opakovaně plnitelných nádob. Jde o další krok Alberta v oblasti udržitelnosti. Albert ve spolupráci s českou společností MIWA představuje nové technologické řešení a bezobalový prodej, který si můžete vyzkoušet v prodejně na pražském Chodově.

Jaké jsou nejlepší ovocné BIO šťávy pro naše děti?

Každé děťátko roste jako z vody. Postupem času potřebuje jeho tělíčko více, než jen mateřské či kojenecké mléko. Vhodné je sáhnout po ovocných šťávách. Jaké jsou pro naše děti nejlepší? A kdy je vhodné tento doplněk stravy do jídelníčku malého strávníka zařadit?

Potravina měsíce Listopad: Kapusta

Na kapustu mnoho z nás nemá ty nejlepší vzpomínky. Jedná se přitom o velice chutnou zeleninu, které může co do obsahu vitamínů a minerálů konkurovat jen málokterá jiná. Vyzkoušejte jeden z našich receptů a doplňte si potřebné živiny!

Babiččin bylinkář: 36. Ostropestřec mariánský

Současný styl života namáhá naše játra více než kdy dříve. Nadměrná konzumace alkoholu, léčiv a jiných syntetických látek může tento orgán dlouhodobě poškozovat. Jak se tedy o játra správně starat? Stačí užívat ostropestřec!

Proč jsou svatomartinské hody na svatého Martina? Připravte si báječnou hostinu

Opět po roce se o slovo přihlásil listopad a s ním neodmyslitelná svatomartinská husa. Šťavnaté masíčko, vypečená kůrčička a výtečné víno, to jsou svatomartinské hody. Kde se ale tato tradice vzala? A jak si doma báječnou hostinu připravit?

Zásilkovna má nového robota na třídění zásilek

Zásilkovna nasadila unikátní třídící roboty ve skladech jako první firma v Evropě.

Babiččin bylinkář: 35. Hluchavka nachová

Hluchavka nachová je součástí mnoha moderních léčiv, není však na poli přírodní medicíny žádným nováčkem. Na našem území se využívá pro léčbu mnoha onemocnění již od 16. století. Vyzkoušejte její léčivé účinky i vy!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.