Magazín

V čem tkví rozdíl mezi kohoutkovou a kojeneckou vodou?

Víte, jaký je rozdíl mezi kohoutkovou a kojeneckou vodou? Nejpodstatnější rozdíl tkví v obsahu dusíkatých látek. Benefit kojenecké vody spočívá v její kvalitě a zdravotní nezávadnosti.

Budujte své zdraví! Kokosové mléko má samé benefity

Kokosové mléko je poslední dobou stále více a více populární. Už jste přemýšleli nad tím, že zařadíte kokosové mléko do svého jídelníčku? Přečtěte si, jaké jsou jeho benefity pro Vaše zdraví.

Jak prospívá chůze pro zdraví i na hubnutí?

Určitě jste už slyšeli, že chůze je nejzdravější pohyb. Nic nestojí a je prospěšná zdraví i psychice. Navíc je to jednoduchý způsob, jak shodit nadbytečné kilogramy. Pojďme si říct více faktů o chůzi.

Reklama

Kojenecká mléka pro zdraví dítěte. Proč je mléčný tuk důležitý?

Mléčný tuk je jednou z nejzastoupenějších složek mateřského mléka a hraje klíčovou roli ve výživě dítěte. Zajišťuje zdravý vývoj mozku, imunitního systému a kognitivních funkcí. Děti mohou získat důležité živiny i prostřednictvím náhradní mléčné výživy.

Pálení čarodějnic 30. dubna

Pálení čarodějnic patří v současnosti k oblíbeným tradicím. I když se původní význam trochu vytratil, lidé rádi využívají příležitost pro zapálení táboráků, opékání buřtů a posezení s přáteli. Jaký je ale význam „pálení čarodějnic“, proč se v minulosti zakládaly ohně a jak se tento zvyk dostal k nám?

Proč mít vlastní lahev na vodu?

Už jste přemýšleli, že si pořídíte vlastní lahev na vodu? Lahev k opakovanému použití Vám přinese celou řadu výhod. Je to skvělým řešením jak pro Vás, tak i pro přírodu.

U prodejen Penny Market vyrostou dobíjecí stanice pro elektromobily

Obchodní řetězec Penny má v plánu do dvou let zprovoznit 50 rychlodobíjecích stanic pro elektromobily. Nová dobíjecí stanice byla zprovozněna v březnu v Berouně.

Věrnostní program Sklizeno.cz. Užijte si ještě víc kvalitního a poctivého jídla.

Slyšeli jste už o věrnostním programu Sklizeno? S věrnostní kartou Sklizeno můžete sbírat body za každý nákup a nasbírané body využít na nákup Vašich oblíbených produktů.

Naplňte svůj špajz až po okraj s Tomato.cz, aneb výhodné nákupy až ke dveřím.

Nebaví Vás čekat dlouhé fronty v obchodech a rádi šetříte svůj čas? Nakupujte na Tomato.cz a nebudete muset nikam chodit. Nákup až ke dveřím!

Jak na domácí rohlíky jako z pekárny

Máte chuť na rohlíky a chtěli byste je zkusit udělat doma? Přinášíme Vám skvělý recept, jak udělat domácí rohlíky jako z pekárny, krásně křupavé a nadýchané. Příprava domácích rohlíků Vám ani nezabere moc času a zvládne to každý. Jak je jednou vyzkoušíte, ty z obchodu už nebudete chtít. Domácí vždy chutná nejlépe!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.