Originální dárky na Valentýna

Originální dárky na Valentýna

Svátek všech zamilovaných se kvapem blíží, proto je nejvyšší čas začít shánět pozornost pro svoji milovanou polovičku. Jaký dárek je pro vašeho miláčku či berušku ten pravý? Sehnat originální dárek na Valentýna ovšem nemusí být nesplnitelnou misí, stačí, když načerpáte inspiraci.

Horká koupel

Vzhledem k tomu, že Valentýn je o lásce mezi dvěma lidmi, věnujete-li dárek, který vás ještě více sblíží, máte vyhráno. Co takto sáhnout po přípravcích a sadách do koupele? Sůl do koupele, olej do koupele či nádherně voňavá a nadýchaná pěna do koupele vykouzlí z vašeho hnízdečka lásky romantické lázně. Vůně, horká voda a světlo svíček uvolní a navodí tu správnou náladu.

Společná večeře

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Večeře ve dvou nejen nasytí, ale zvolíte-li ty správné pokrmy, perfektně naladí na zbytek večera. Jestli zůstanete doma, nebo vyrazíte do restaurace je jen na vás. V druhém případě si nezapomeňte udělat rezervaci.

Mezi afrodiziakální pokrmy bezesporu patří ústřice, které ocení každý gurmán. Granátové jablko nejen výborně chutná, ale už i pohled na ně je naprosto božský, není divu, že je toto ovoce spojováno s bohyní Afrodité. Sametová i delikátní chuť čokolády rozehřeje i to nejsmutnější srdce. Pokud potřebujete vašemu večeru dodat vášeň, sáhněte po ohnivě pálivých chilli papričkách.

Osobní dárek

Vtisknete do dárku kus sebe. Fotostudia nabízí širokou škálu nejrůznějších fotodárků. Stačí, když si připravíte fotografii, na které se zamilovaně objímáte či díváte do očí a vyberete si z nabídky studia. Každé ráno si bude moci vaše láska vychutnat kávu ze zamilovaného hrnečku, probouzet se na polštářku s vašim portrétem či si prolistovat knihou plnou zamilovaných vzpomínek.

Stolní hra

Hrajete si rádi? Na trhu je k dostání celá škála her s romantickou nebo dokonce lechtivou tématikou. Tímto dárkem uděláte nejen radost, ale darujete i společně strávené chvíle plné smíchu či smyslných okamžiků.
Reklama
     
Reklama
Reklama