Dr. Max I Při nákupu dvou produktů skinexpert BY DR.MAX Natur Oil, získáte druhý za 0,01Kč !!!! Druhý skinexpert BY DR.MAX Natur Oil za 0,01Kč

Hodnocení

Aktuální letáky - Baumax

Omlouváme se, ale pro Baumax nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

bauMax ČR, spol. s r.o., je dceřiná společnost rakouské podnikatelské skupiny bauMax AG, Wien-Klosterneuburg. Provozuje největší síť hobby marketů v České republice (24 prodejen), 3x v Praze, 1 x v Hradci Králové a Ostravě v Plzni, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Chomutově, Ústí nad Labem, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Jihlavě, Brně, Olomouci, Zlíně, Frýdku-Místku, Mostě, Kladně, Přerově,Táboře a ve Znojmě) bauMax nabízí více než 35 000 druhů výrobků pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily, z nichž více než polovina je nakupována v České republice. bauMax klade důraz především na velký výběr v odděleních zahrady, stavebnin, nářadí a obkladů. Široký sortiment v prodejnách bauMax dále nabízí oddělení elektro, osvětlení, sanity, barev a tapet, koberců (kusových i metrových), stavebnin a dřeva, potřeb pro domácnost a autopříslušenství. O spokojenost zákazníků bauMax se stará již více než 1600 vyškolených zaměstnanců a to vždy s cílem nabídnout vysokou kvalitu za výhodnou cenu.

Stavební a kutilské práce jsou naše vášeň! Proto doprovázíme a podporujeme naše zákazníky od výstavby po bydlení, ze staveniště na grilování v zahradě. Pro nás je důležité, aby si každý mohl postavit svůj domov podle svých vlastních představ a možností. Pomáháme našim klientům úspěšně dokončit jejich domácí projekty. Věrní mottu "Začátek projektu. Dokončení projektu. A je to!."

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.