Hodnocení

Aktuální letáky - EXIMtours

Omlouváme se, ale pro EXIMtours nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

EXIMtours, jež je největší cestovní kanceláří na českém trhu, zahájila svoji činnost v létě 1993 a patří k členům Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. CK nezahálí a neustále rozšiřuje svoje působení a zakládá dceřiné cestovní kanceláře v Polsku – EXIM tours Poland, na Slovensku – Kartago tours Slovakia a v Maďarsku – Kartago tours Hungary. V současnosti se může EXIM tours a.s. pochlubit čísly, jako jsou téměř 270 zaměstnanců, přibližně 100 delegátů v cílových destinacích, 41 kamenných prodejen EXIMtours a provozoven na bázi franšízy.


Cestovní kancelář EXIMtours se pyšní i mnoha oceněními. Za rok 2015 uveďme například TTG Travel Awards (nejlepší cestovní kancelář pro letní zahraniční dovolenou s dětmi, 3. nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Ameriky) či Českých 100 nejlepších (EXIM HOLDING a.s. - finalista v rámci oborové kategorie Cestovní ruch a hotelnictví).


Cestovní kancelář EXIMtours nabízí:
•    Pobytové zájezdy
•    Exotiku
•    Poznávací zájezdy
•    Eurovíkendy
•    Evropu autem
•    Letecké zájezdy


Vydat se můžete do mnoha zemí a desítek destinací, jako jsou Egypt, Tunisko, Maroko, Řecko, Turecko, Španělsko, Bulharsko, Madeira, Chorvatsko, Slovensko, Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Itálie, Bosna a Hercegovina, Kapverdské ostrovy, Spojené arabské emiráty, Mauricius, Turecko, Rusko, Nizozemsko, Portugalsko, Francie, Irsko, Velká Británie, Finsko, Norsko nebo Island.


Akční nabídka EXIMtours se zaměřuje především na Last Minute zájezdy a různé slevy. Informace o obojím naleznete nejen na internetu, ale i v kamenných prodejnách EXIMtours či v sezónních katalozích.


S CK EXIMtours pohodlně cestují nejen ostřílení cestovatelé, ale i méně zkušení výletníci. EXIMtours totiž všem poradí. V sekci „Co vědět před cestou“ se dozvíte vše potřebné, a to nejen jak postupovat při výběru zájezdu, jak koupit zájezd, co dělat když se dovolená blíží, v den před odletem i v den odletu, ale i jak probíhá samotný let, jak se přepravují jízdní kola, surfová prkna či zvířata. Samozřejmostí jsou i informace týkající se samotného místa pobytu a návratu do České republiky.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.