Hodnocení

Aktuální letáky - Prozdravi.cz

Omlouváme se, ale pro Prozdravi.cz nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Letáky internetových obchodů, například:

Internetový obchod s produkty pro zdraví prozdravi.cz je největším internetovým obchodem s doplňky stravy, přírodní kosmetikou, zdravotními přístroji a zdravou výživou v České republice.

V roce 2012 jsme se stali vítězem soutěže Shop roku v kategorii Cena kvality - Krása a zdraví a finalistou v kategorii Cena popularity.

Cena kvality je cena zákazníků, kteří hodnotí svou zkušenost s nákupem v internetovém obchodě za uplynulý rok. Cena popularity je cena internetových uživatelů, kteří vybírají nejpopulárnější internetový obchod uplynulého roku.

3 115 položek produktů pro zdraví, přírodní kosmetiky a dalších produktů pro zdraví a krásu za velice příznivé ceny, s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb. Poradny lékařů a výživových poradkyň zdarma. Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků!

Věříme, že i vy budete s našimi službami maximálně spokojeni.
Proč nakupovat produkty pro zdraví u nás:

- nabízíme nejširší sortiment - přes 3 115 položek
- denně aktualizovaná nabídka, horké novinky a dárky k nákupu
- pravidelné výhodné cenové akce a cenově zvýhodněná balení
- prodáváme pouze produkty vysoké kvality, většinou z čistě přírodních zdrojů a s  vysokou účinností
- téměř všechny produkty jsou skladem
- články o zdraví a lékařská poradna ZDARMA
- při nákupu nad 1200 Kč neúčtujeme poštovné (které jinak činí 95 Kč)
- objednávku je možné si vyzvednout na výdejně s prodejnou v Praze, nebo na výdejně v Chrudimi
- ke každé objednávce od nás obdržíte kupón na slevu na nákup v našich internetových obchodech
- zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit nebo vyměnit

Jsme držitelé certifikátů Apek – certifikovaný obchod I. stupně a II. stupně, které stvrzují, že námi provozovaný obchod, dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích. Hodnotí také kvalitu obchodu a poskytování služeb (jako je komunikace se zákazníkem, dostupnost zboží nebo kvalita informací o produktech).

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.