Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Akce a slevy: Vepřové maso

Vybrat řetězec:
Reklama

Vepřové maso je označení pro maso pocházející z prasete domácího. Spolu s hovězím masem je to nejčastěji používané maso v české kuchyni. Vepřové maso má bledě růžovou barvu a je více prorostlejší tukem, a proto má například proti hovězímu masu vyšší obsah tuku, ze kterého se pak může dále vyrábět sádlo a z toho důvodu má i vyšší energetickou hodnotu. Díky zabíjačkám může být vepřové maso také dále zpracováno, a proto bývá zdrojem různých lahůdek, například klobás, jitrnic, salámů, párků a mnoho dalšího.

Nejčastěji vyhledáváte vepřové maso na řízky, vepřové maso v akci, vepřové maso na guláš, akce vepřové maso, pikok vepřové maso, vepřové maso akce, vepřové maso cena.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.