BILLA I Nakup s Edenred card a získej 100 Kč cashback!

Akce a slevy: Mleté

Vybrat řetězec:
Reklama
Pokud jste začátečník v kuchyni bude pro vás mleté maso tím nejlepším startem. Má totiž spoustu podob, můžete ho dochucovat podle fantazie a vždycky si na něm pochutnáte. Pokud nakupujete již umleté maso, dbejte na to, aby mělo jasně červenou barvou. Pokud má maso našedlou či vybledlou barvu, nechejte ho raději v obchodě. Až si ale maso donesete domů, zpracujte ho co nejrychleji. Mleté maso se totiž kazí rychleji než maso v celku. A jak si mleté vychutnat nejlépe? Co takhle v létě na grilu, nebo jako karbanátky s bramborovou kaší a pokud holdujete italské kuchyni, tak například jako špagety bolognese. 

Nejčastěji vyhledáváte krůtí mleté maso, , akce mleté maso, mleté maso tesco, krůtí mleté maso karbanátky, mleté maso na hamburgery, lidl mleté maso, mleté maso na špagety, mleté maso lidl, vepřové mleté maso, mleté maso cena, mleté maso kaufland, mleté maso v akci, mleté maso akce, mleté maso albert, mleté maso mix.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.