Akce a slevy: Kuřecí maso

Vybrat řetězec:
-33%Vodňanské Kuře Kuřecí stehna 500g

Kuřecí stehna hluboce zmrazená třída jakosti A

TernoCOOP
34,90 - 39,90
34,90 - 39,90 Cena
Reklama

Kuřecí maso je druh masa, který pochází z kuřat, mláďat kura domácího hovorově označovaného jako slepice. Jedná se celosvětově o nejvíce rozšířený druh masa, který je konzumován a je díky svému poměru bílkovin a nízkých tuků, oproti například vepřovému masu oblíbené v každém zdravém jídelníčku.  Kuřecí maso se dá připravovat mnoha způsoby, například vařit, grilovat, péct nebo smažit. může se servírovat teplé či studené. Nejoblíbenější část kuřecího masa jsou kuřecí prsa, ze kterých se mohou dělat například řízky, dále pak stehna a křídla.  Kuřecí maso stejně jako ostatní druhy bývají také ve své studené formě zpracovány v podobě lahůdek, a to konkrétněji například jako šunky či párky.

Nejčastěji vyhledáváte akce kuřecí maso, levné kuřecí maso, albert kuřecí maso, lidl kuřecí maso, bio kuřecí maso, kuřecí prsní řízky mix, kuřecí prsní řízky chlazené, kuřecí stehna, kuřecí stehna marinovaná, kuřecí stehna v marinádě, kuřecí stehna chlazená, kuře chlazené, vodňaská pečená kuřecí křídla, fmalengo kuřecí mix na gril, grilované kuřecí stehno, stehna kuřecí hubertus.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.