Magazín Akční ceny I Recept na staročeskou zelňačku s klobásou

Akce a slevy: Hovězí

Vybrat řetězec:
Reklama
Maso, které je označováno za tmavé maso a vyniká silnou chutí, je hovězí maso. Hovězí stejně jako ostatní druhy masa mají různé kategorie. Máte rádi guláš se šesti? Pak se bude perfektně hodit kližka. Pokud máte rádi například hovězí burger, bude se hodit bok. Žebra jsou naopak výborná na pečení. A co teprve roštěnec! Ty nejlepší steaky či roastbeaf jsou právě z něho! To nejčastější maso je kýta. Vhodná na závitky, roštěnky a někdy i na steaky. Svíčková je velice křehké maso s velmi nízkou tučností, ideální na minutky a nebo na tatarský biftek. Ten si můžete vychutnat pěkně s topinkami z česnekem a pravým českým pivem
  

 

Nejčastěji vyhledáváte: přední hovězí maso, , hovězí dršťky cena, hovězí roštěná cena, hovězí wagyu cena, hovězí zadní cena, hovězí maso steak, hovězí zadní akce, hovězí maso v akci, hovězí v akci, uzený hovězí jazyk cena, hovězí játra cena, hovězí maso lidl, hovězí kližka cena, hovězí maso zadní, hovězí maso z farmy, hovězí maso akce, levné hovězí maso, hovězí cena, hovězí hrudí cena, mleté hovězí maso hamburger, akce hovězí maso, akce hovězí kližka, hovězí akce, hovězí maso přední, hovězí maso cena, hovězí oháňka cena, hovězí maso veverka cena, hovězí žebra cena, hovězí maso prodej, lidl hovězí maso, hovězí jazyk cena, hovězí krk cena, uzené hovězí maso, tvrdé hovězí maso.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.