Magazín

Zkuste si doma vypěstovat svůj vlastní ananas. Je to jednoduché!

Sladký a šťavnatý ananas chutná dětem i dospělým. Toto exotické ovoce je k dostání ve všech běžných prodejnách ovoce a zeleniny. Napadlo vás někdy, že byste si toto královské ovoce vypěstovali sami doma? Pěstování ananasu není náročné, jen je potřeba obrnit se trpělivostí.

Cestování s karavanem může být skvělé dobrodružství!

Trend z posledních let, a to cestování s karavanem nebo obytným vozem, ještě posílil. Může za to pandemie koronaviru, nemožnost ubytovat se v hotelích či penzionech a touha po soukromí a vlastním zázemí. Co byste ale před dovolenou v tomto stylu měli vědět?

Primark v Praze! Kdy bude u nás otevřen?

Už nemusíte jezdit do Drážďan, Vídně a dalších měst na nákupy do Primarku, protože tento oblíbený módní řetězec konečně otevírá své pobočky i v České republice. Za velice nízké ceny budete moci nakupovat od června už i v Praze.

Reklama

6 tipů, jak se správně opálit a nespálit se!

Sluneční záření má velmi příznivý účinek na lidské tělo. Pobyt na slunci umožňuje tvorbu vitaminu D, který je nezbytný pro vstřebávání vápníku a fosforu, a tím posiluje kosti a předchází osteoporóze. Ale nadměrné vystavení slunci může vést k vážným následkům. Přinášíme Vám pár tipů, jak se správně opalovat.

Máte rádi nakupování on-line? Albert spustil testovací provoz on-line nákupu potravin

Nakupování z pohodlí domova je aktuálně velmi oblíbené. Řetězec Albert se proto rozhodl nabídnout svým zákazníkům novou službu a zavedl testovací provoz on-line prodeje potravin „Albert Domů Zdarma“.

Jak si vyrobit domácí tuňákovou pomazánku

Pomazánky jsou velmi oblíbené nejen u strávníků, ale i u těch, kdo je připravují. Pomazánky jsou totiž rychlé, chutné a existují v mnoha variantách. Navíc, pokud sáhnete po ingredienci jako je tuňák, získáte nejen vynikající rychlou svačinku či večeři, ale svému tělu dodáte i mnoho prospěšných látek.

Vládní COVID opatření. Restaurace otevřely zahrádky, co vše se ještě od 17.5. změnilo?

Česká republika se dočkala od 17. 5. dalšího rozvolnění vládních opatření. Restaurační zahrádky už začaly fungovat. Co ještě se od pondělí změnilo?

Jaký největší trend koření máme v českých domácností?

Dobré jídlo dokáže prozářit i ten nejsmutnější a nejšedivější den. Každý kuchař ale ví, že bez soli a kvalitního koření to zkrátka nejde. Ovšem i koření, podobně jako oblečení, destinace dovolených, jména či hudba, podléhá trendům dané doby. Jaké koření je aktuálně v kurzu a jaké nejčastěji používáme?

Design maloobchodní prodejny je v retailu klíčový

Design maloobchodních prodejen je nepochybně klíčovou složkou obchodní strategie. Zákazníci ocení kreativní interiér prodejny, který je povzbudí k nakupování. Jaké jsou aktuální trendy při zařizování prodejny?

Jak na pigmentové skvrny?

Nerovnoměrný tón pleti a tmavé skvrny se označují jako hyperpigmentace a mohou se vyskytovat v různém věku. Jsou velmi časté v stáří, během těhotenství nebo při přecitlivělosti kůže a různých kožních problémech. Příliš mnoho času stráveného na přímém slunečním světle, rafinované potraviny, obezita, hormonální nerovnováha, alkohol a cigarety, znečištění ovzduší a nevhodné kosmetické výrobky výrazně urychlí proces stárnutí. S výskytem vrásek a hyperpigmentací se setkává stále větší počet žen. Dáme Vám pár tipů, jak se zbavit pigmentových skvrn.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.