Zajímavosti

BILLA: Hvězdy Zanzibaru

Supermarkety BILLA si připravily novou soutěž pro své věrné zákazníky. Sbírejte body za nákupy a získejte plyšáka za výhodnou cenu.

25.04.2017

Přečíst celý článek

Velikonoční otevírací doba

Nevíte, jak má váš hypermarket nebo supermarket otevřeno v období okolo Velikonoc? Dali jsme dohromady přehled všech otevíracích dob od Velkého pátku do Velikonočního pondělí.

10.04.2017

Přečíst celý článek

Šmoulové v Lidlu

Zapojte se do sběratelské akce v Lidlu. Sbírejte v dubnu Stikeez šmoulí postavičky a vytvořte si vlastní modrou vesničku na motivy nového filmu Šmoulové: zapomenutá vesnice.

04.04.2017

Přečíst celý článek

Velikonoce v Albertu: Velká velikonoční soutěž

V Albertu si na Velikonoce můžete vykoledovat roční nákup zdarma. Každý den můžete hrát o nákup v hodnotě 78 000 Kč. A co pro to musíte udělat?

28.03.2017

Přečíst celý článek

3 tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky

Nakupujete často kosmetiku a každý měsíc je nemalou položkou ve vašem rozpočtu? Připravili jsme 3 tipy, díky kterým můžete při nákupu výrazně ušetřit.

22.03.2017

Přečíst celý článek

Billa: Disney hrníčky

Nakupujte v prodejnách BILLA a sbírejte body za nákupy, ty pak vyměňte je za hrníčky s motivy Disney. Vytvořte si svojí vlastní kolekci dětského nádobí.

10.02.2017

Přečíst celý článek

Albert: vyměňujte body za rodinné hry

Sbírejte body za nákupy v Albertu a vyměňte je za rodinné deskové hry značky Hasbro. V nabídce najdete například Monopoly, Twister nebo BattleShip.

06.02.2017

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama