Udělejte si radost i v novém roce. Využijte výprodej elektroniky od 4.1.-17.1. nebo do vyprodání zásob u Electro world. Lednový výprodej u Electro world.

Zajímavosti

Jak se s koronavirem popasovaly řetězce Albert, Billa, Tesco, Kaufland, Globus, Penny či Lidl?

Pandemie koronaviru postihla celý svět. Každá země se s tímto onemocněním vypořádává po svém. Vláda České republiky vyhlásila 12. března 2020 nouzový stav. Následující den začala platit krizová opatření, která zakázala pořádání kulturních, sportovních i vzdělávacích akcí či omezila provoz stravovacích služeb. Postupně docházelo k uzavírání obchodů, restaurací, obchodních center, služeb i státních hranic. Lidé museli začít nosit ochranné prostředky dýchacích cest (roušky, šátky či respirátory). Mimořádná opatření omezila i možnost nakupování, protože byla vyhrazena doba pro zpřístupnění obchodů seniorům starších 65 let. Poprvé vláda stanovila vyhrazené nakupování 18. 3. s tím, že čas byl stanoven od 10:00 do 12:00. Poté byly zvolené hodiny ještě několikrát upraveny, a to na 7:00 až 9:00 a posléze 8:00 až 10:00.

Čas na kávu? Perla uspokojí i ty nejnáročnější

Pití kávy lze považovat za rituál moderní doby, který je součástí dne mnohých z nás. Šálek ranní kávy bývá často tzv. životabudičem, který nastartuje tělo i mysl. Vůně kávy je ovšem spojena i s okamžiky pohody a uvolnění, kdy se v pohodlí domova uvelebíte ve svém oblíbeném křesle a vychutnáte si každý doušek. Káva zajišťuje i sociální kontakt, a to nejen při posezení v kavárnách s přáteli či během pracovní schůzky, ale nechybí ani na konferenčních stolcích v obývacích pokojích, když na dveře vašeho domu zaklepe návštěva.

KORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

V nadcházející online reportáži, kterou budeme hodinu po hodině aktualizovat, naleznete informace týkající se onemocnění COVID-19 a (nejen) nakupování.

Reklama

Originální zdobení velikonočních vajíček

„Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný.“ Tato známá říkanka neodmyslitelně patří k velikonočnímu koledování. Malovaná vejce ovšem mohou mít spoustu podob. Vyzkoušet můžete rychlovku na poslední chvíli, několik barev najednou i sladké opojení.

Tipy na jarní práci na zahradě

S prvními jarními paprsky přichází nejen dny plné hřejivého sluníčka, ale i nová sezóna prací na zahradě. Poctiví zahrádkáři se již bezesporu nemohou dočkat, až si vyhrnou rukávy, navlečou rukavice a nechají se obklopit charakteristickou vůní hlíny a jara. Čím ale začít? A na co byste neměli zapomenout?

Lahodné velikonoční recepty – Ovčí muffiny

Stejně jako k Vánocům, i k Velikonocům patří lahodné velikonoční pochoutky, na které se nám již při pohledu sbíhají sliny. K nejtradičnějším bezesporu patří beránek, mazanec z kynutého těsta, smažené boží milosti či klasická velikonoční nádivka.

Vytvořte si vlastní velikonoční výzdobu

Velikonoce patří k nejoblíbenějším svátkům jara. Pokud již dnes přemýšlíte, jak si vyzdobit váš byt nebo dům, a přitom se vyhnout dekoracím prodávaným v obchodech, máme tu pro vás tři tipy, které jsou nejen originální, ale i jednoduché, levné a časově nenáročné. Navíc, se obejdete bez plastů a budete tak šetřit přírodu.

Foťte jako profesionál

S příchodem chytrých telefonů a sociálních sítí nastala doba, kdy je trendy dokumentovat každý svůj krok. Fotografie jídla, dovolenkových destinací, kamarádů, rodiny, architektury či domácích mazlíčků jsou prakticky povinností. Pokud chcete, aby vaše záběry vypadaly co nejlépe a nejatraktivněji, naučte se fotit jako profesionál. Stačí, když si osvojíte několik základních tipů.

Průvodce výběrem make-upu

Make-up je úžasný pomocník všech žen (někdy i mužů), které potřebují sjednotit pleť, zakrýt nedostatky a zvýraznit své přednosti. Než se ale vrhnete na nákupy a do koupelny před zrcadlo, je dobré si uvědomit, jaký make-up je pro vás ten nejlepší.

Vůně, které vám pomohou se cítit lépe

Věděli jste, že vůně má výrazný vliv na lidskou psychiku? Zvolíte-li správné aroma, kterým se necháte obklopit, můžete se cítit mnohem lépe, vyrovnaněji i zdravěji. Stačí pouze chtít a vědět, která vůně je pro vás ta pravá.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.