Zajímavosti

Otevírací doba o Velikonocích 2019

Velikonoce se blíží a s nimi nejen oblíbené tradice a oslavy svátků jara, ale i lákavý prodloužený víkend, protože státní svátek připadá nejen na Velikonoční pondělí, ale i Velký pátek. Proto se nabízí otázka, jak budou mít Vaše oblíbené obchodní řetězce otevřeno?

17.04.2019

Přečíst celý článek

Originální odměny pro koledníky

Velikonoční pondělí se blíží a s ním i prastará tradice, kdy muži a chlapci šlehají ženy pomlázkou z vrbového proutí. Za tento tradiční akt očekávají koledníci odměnu v podobě vajíčka nebo barevné stužky. Pokud jste na malování kraslic neměli čas nebo chcete návštěvu překvapit, přinášíme vám tři tipy na originální odměny pro koledníky.

10.04.2019

Přečíst celý článek

Netradiční zdobení velikonočních vajíček

Velikonoce se blíží a vy se bezesporu chystáte na barvení a zdobení vajíček. Pokud už vás nebaví barvy a samolepky z obchodů, které jsou rok, co rok stejné, vyzkoušejte letos několik nových technik. Pro snadnější rozhodování vám přinášíme několik tipů na netradiční zdobení velikonočních vajíček.

03.04.2019

Přečíst celý článek

PENNY: Mazlíčci

Odneste si z prodejen Penny Market šest roztomilých kamarádů! Za své nákupy nyní získáte body, které můžete s malým doplatkem vyměnit za heboučká plyšová zvířátka. Vyberete si sladkou kočičku nebo přátelského hafíka?

26.03.2019

Přečíst celý článek

Jarní práce na zahradě

Zimní spánek už je za námi. S březnem se probouzí nejen zvířátka a okolní příroda, ale o láskyplnou péči se hlásí i naše zahrady a zahrádky. S čím ale začít? Jak si práci naplánovat, abyste na nic nezapomněli? Udělejte si seznam a postupujte krok za krokem. Vyhnete se tak zmatkům, stresu a jarní práce na zahradě vás bude bavit a nabíjet pozitivní energií.

20.03.2019

Přečíst celý článek

Jednoduché recepty na Velikonoce

K Velikonocům neodmyslitelně patří jarní výzdoba a pestrobarevně zdobené velikonoční kraslice. Pokud se chystáte i obléci zástěru, vybavit se vařečkou a pustit se do přípravy chutných velikonočních pokrmů, přinášíme vám několik tipů na jednoduché recepty na Velikonoce, které zvládne opravdu každý.

13.03.2019

Přečíst celý článek

Jak si vyrobit vlastní velikonoční dekorace

Vánoční baňky, zvonečky, světelné řetězy, jmelí i růžová a červená srdíčka jsou pečlivě uklizena ve skříních a komorách, protože o slovo se začínají hlásit Velikonoce a s nimi i tematická výzdoba. Pokud dáváte přednost originálním a vlastnoručně vyrobeným dekoracím, určitě již přemýšlíte, do čeho se letos pustíte. Abychom vám plánování ulehčili, přinášíme několik tipů na vlastní velikonoční dekorace.

06.03.2019

Přečíst celý článek

Co nesmí chybět v žádné spíži

Základní výbava se týká nejen šatníků, automobilů či školních aktovek, ale i spíží. Každý správný kuchař či kuchařka by měli mít po ruce několik ingrediencí, které jsou základem mnoha pokrmů a v kuchyni se bez nich téměř neobejdete. Poznamenejte si, co nesmí chybět v žádné spíži.

27.02.2019

Přečíst celý článek

Tipy na rychlé recepty z tří ingrediencí

Taky si plánujete každý den téměř na minutu? Pracovní povinnosti, péče o rodinu a domácnost vám zabírají každou volnou chvilku? Pokud se snažíte ušetřit čas kde se dá, vařte co nejjednodušeji. Stačí, když při přípravě chutné večeře či moučníku sáhnete po pouhých třech ingrediencích. Podívejte se s námi na několik tipů na rychlé recepty.

20.02.2019

Přečíst celý článek

Albert: Začněte zdravěji každý den

Supermarkety i hypermarkety Albert hýčkají svoje zákazníky nejen bohatou a kvalitní nabídkou služeb, ale i mnoha zajímavými nabídkami. Aktuálně probíhá akce „Začněte zdravěji každý den“, díky které si užijete potěšení z jídla i pohybu.

13.02.2019

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama