Zajímavosti

Tipy na výlety po České republice

Léto je tu a s ním se blíží i čas prázdnin a výletů. Kam se ale podívat nejdříve? Česká republika nabízí spoustu malebných míst. Některá vás mohou zavést do podzemí, jiná nad koruny stromů, a dokonce se můžete vydat i na cestu do pohádky. Podívejte se s námi na několik tipů na výlety po České republice. Z výletu se bezesporu budou radovat rodiče, děti i zamilované páry či skupiny přátel.

12.06.2019

Přečíst celý článek

Kam na výlet s rodinou v Praze

Vymyslet program pro celou rodinu je mnohdy oříškem. Pokud vás už nebaví chodit do kina nebo nejbližšího dětského koutku, vyrazte třeba za netradičním sportovním zážitkem či do muzea, kde se nebudou nudit děti a ani jejich dospělý doprovod. Podívejte se na naši pětici tipů a třeba vás inspirujeme při plánování nejbližšího výletu.

05.06.2019

Přečíst celý článek

Kam na dětský den

Na oslavu Mezinárodního dne dětí se každý rok těší nespočet kluků a holek. U nás se tento svátek, který má upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí, oslavuje vždy 1. června. V roce 2019 připadá první červnový den na sobotu, což je ideální pro pořádání nejrůznějších společenských a sportovních akcí. Co ale s dětmi podniknout?

29.05.2019

Přečíst celý článek

Příprava bazénu na léto

Představte si, že si obléknete plavky, vezmete nafukovací lehátko, uvelebíte se na hladině vody v bazénu na vaší zahradě a budete nejen odpočívat, ale i čerpat sílu ze slunečních paprsků. Co říkáte, nezní to báječně? Abyste tuto snovou fantasii mohli proměnit ve skutečnost, musíte si vyhrnout rukávy a pustit se do přípravy bazénu na léto.

22.05.2019

Přečíst celý článek

Zahájení grilovací sezóny

Jaro je v plném proudu a zanedlouho se o slovo přihlásí i léto, což znamená, že grilovací sezóna právě začíná. Jak se na ni ale připravit? Co všechno budete potřebovat, abyste si užili grilování s přáteli i rodinou?

15.05.2019

Přečíst celý článek

Nákupy Ona Dnes s Adélou Gondíkovou

Jarní Nákupy Ona Dnes jsou už téměř tady. Tentokrát budeme moci nakupovat vybaveni slevovými kupóny od pondělí 13. do neděle 19. května 2019, a to jak v kamenných obchodech, tak na internetu.

07.05.2019

Přečíst celý článek

Otevírací doba na Svátek práce a Den vítězství 1. a 8. května 2019

Před námi jsou dva pracovní týdny, které nám státní svátky rozdělí na dvě poloviny, protože ve středu 1. května se oslavuje Svátek práce a na středu 8. května připadá Den vítězství. Jak je to ale s otevírací dobou obchodů? Zavřou nám svoje brány i velké obchody nebo se na provozní době nic nezmění?

30.04.2019

Přečíst celý článek

Jak efektivně zvládnout jarní úklid

S jarem se probouzí sluníčko, které neúprosně odhaluje nedokonalosti našich domovů, jako jsou zašlá okna, prach či šmouhy na lesklých domácích spotřebičích. Pokud se chcete těchto nedokonalostí zbavit a vyhnat ze zákoutí vašich domů a bytů stíny a chmury zimy, musíte se pustit do obávaného jarního úklidu. Ale nebojte se, i tento strašák všech hospodyněk lze zvládnout efektivně a s grácií.

23.04.2019

Přečíst celý článek

Otevírací doba o Velikonocích 2019

Velikonoce se blíží a s nimi nejen oblíbené tradice a oslavy svátků jara, ale i lákavý prodloužený víkend, protože státní svátek připadá nejen na Velikonoční pondělí, ale i Velký pátek. Proto se nabízí otázka, jak budou mít Vaše oblíbené obchodní řetězce otevřeno?

17.04.2019

Přečíst celý článek

Originální odměny pro koledníky

Velikonoční pondělí se blíží a s ním i prastará tradice, kdy muži a chlapci šlehají ženy pomlázkou z vrbového proutí. Za tento tradiční akt očekávají koledníci odměnu v podobě vajíčka nebo barevné stužky. Pokud jste na malování kraslic neměli čas nebo chcete návštěvu překvapit, přinášíme vám tři tipy na originální odměny pro koledníky.

10.04.2019

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama