Zajímavosti

Tipy, jak vánočně vyzdobit byt

Jedno z nejkrásnějších a nejmagičtějších období roku se opět hlásí o slovo. Ano, jsou tu Vánoce. Všude kolem nás zní koledy, voní cukroví, a dokonce se začínají prodávat vánoční stromečky. Téměř každý z nás touží mít kousek této kouzelné atmosféry doma. Pokud se právě chystáte na vánoční výzdobu bytu, přinášíme vám několik tipů a rad pro inspiraci.

05.12.2017

Přečíst celý článek

Recept na chutné a zdravé vločkové cukroví

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a nejen všechny hospodyňky se chystají na pečení cukroví. Bezesporu znáte tu otázku: „Kolik už máš napečeno druhů?“ Pokud chcete vyzkoušet něco jiného a vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, rumové koule či perníčky doplnit o netradiční recept, určitě vyzkoušejte chutné a zdravé vločkové cukroví.

28.11.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Věrnostní program Ravensburger a Bugatti

Že se věrnost vyplácí, už víte. Znovu se o tom přesvědčit můžete právě teď v prodejnách Kaufland, kde byly ve čtvrtek 23. listopadu 2017 spuštěny hned dva lákavé Věrnostní programy, a to Ravensburger a Bugatti.

23.11.2017

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při úklidu

První adventní neděle se kvapem blíží. Chystáte se na velký předvánoční úklid? Pokud se strachuje, že na důkladné vydrhnutí vašeho domova nemáte dostatek financí ani času, přinášíme vám několik tipů a rad, jak ušetřit při úklidu.

21.11.2017

Přečíst celý článek

Recept: Mrkvový koláč

Doba pečení do 60 minut. Náročnost přípravy - nekomplikované.

17.11.2017

Přečíst celý článek

Otevírací doba 17.listopadu + tipy na prodloužený víkend

Blížící se pátek 17. listopadu potěší nejen studenty, ale i pracující, protože máme volno. Nejde se do školy a ani do práce. Na tento den totiž připadá státní svátek Den boje za svobodu a demokracii.

14.11.2017

Přečíst celý článek

Jak vybrat dobrou tatarskou omáčku

Tatarská omáčka je stálicí, která neodmyslitelně patří na náš stůl. Nebo si dokážete představit například smažený sýr s hranolkami bez „tatarky“? Tento evergreen mezi omáčkami vkládáme do našich košíků dvanáct měsíců v roce. Letní grilování, vydatná podzimní smažená jídla, vánoční tabule i jarní speciality tatarská omáčka dokonale doplňuje.

07.11.2017

Přečíst celý článek

Vaření s Kauflandem a internetovou televizí STREAM.CZ

Výtečné obědy či večeře nemusí být pouhým dílem zkušených profesionálů. Kaufland odstartoval pořad o vaření na STREAM.CZ a my se tak můžeme vydat na cestu za perfektními, a hlavně chutnými domácími pokrmy.

06.11.2017

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu krmiva pro psí mazlíčky

Máte doma čtyřnohého chlupáče, který má věčně hladové bříško? Všichni „páníčci“ psích mazlíčků vědí, že nakrmit pejska není nic levného. Navíc, nemáme-li bezedný rozpočet a chceme svému chlupáčovi pořídit jen to nejlepší.

31.10.2017

Přečíst celý článek

Snadný a rychlý recept na dýňovou polévku

Anglosaský lidový svátek Halloween se blíží a všude kolem nás se to hemží dýněmi všech možných tvarů a velikostí.

24.10.2017

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama