PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Zajímavosti

KORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

V nadcházející online reportáži, kterou budeme hodinu po hodině aktualizovat, naleznete informace týkající se onemocnění COVID-19 a (nejen) nakupování.

Albert: Velikonoční ministavebnice LEGO® a čističe Kärcher

Nad průběhem letošních Velikonoc zatím visí pořádný otazník, jisté je ale jedno, o sváteční dobroty rozhodně nepřijdete. Vše potřebné pro sestavení tradičního i originálního menu seženete v prodejnách Albert napříč Českou republikou. Aby se vám lépe nakupovalo, připravila si společnost Albert tematickou sběratelskou akci. Tentokrát si budete moci vybrat hned ze dvou možností, a to ministavebnice a stavebnice LEGO® a čističe Kärcher.

Originální zdobení velikonočních vajíček

„Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný.“ Tato známá říkanka neodmyslitelně patří k velikonočnímu koledování. Malovaná vejce ovšem mohou mít spoustu podob. Vyzkoušet můžete rychlovku na poslední chvíli, několik barev najednou i sladké opojení.

Reklama

Tipy na jarní práci na zahradě

S prvními jarními paprsky přichází nejen dny plné hřejivého sluníčka, ale i nová sezóna prací na zahradě. Poctiví zahrádkáři se již bezesporu nemohou dočkat, až si vyhrnou rukávy, navlečou rukavice a nechají se obklopit charakteristickou vůní hlíny a jara. Čím ale začít? A na co byste neměli zapomenout?

Lahodné velikonoční recepty – Ovčí muffiny

Stejně jako k Vánocům, i k Velikonocům patří lahodné velikonoční pochoutky, na které se nám již při pohledu sbíhají sliny. K nejtradičnějším bezesporu patří beránek, mazanec z kynutého těsta, smažené boží milosti či klasická velikonoční nádivka.

Vytvořte si vlastní velikonoční výzdobu

Velikonoce patří k nejoblíbenějším svátkům jara. Pokud již dnes přemýšlíte, jak si vyzdobit váš byt nebo dům, a přitom se vyhnout dekoracím prodávaným v obchodech, máme tu pro vás tři tipy, které jsou nejen originální, ale i jednoduché, levné a časově nenáročné. Navíc, se obejdete bez plastů a budete tak šetřit přírodu.

Foťte jako profesionál

S příchodem chytrých telefonů a sociálních sítí nastala doba, kdy je trendy dokumentovat každý svůj krok. Fotografie jídla, dovolenkových destinací, kamarádů, rodiny, architektury či domácích mazlíčků jsou prakticky povinností. Pokud chcete, aby vaše záběry vypadaly co nejlépe a nejatraktivněji, naučte se fotit jako profesionál. Stačí, když si osvojíte několik základních tipů.

Průvodce výběrem make-upu

Make-up je úžasný pomocník všech žen (někdy i mužů), které potřebují sjednotit pleť, zakrýt nedostatky a zvýraznit své přednosti. Než se ale vrhnete na nákupy a do koupelny před zrcadlo, je dobré si uvědomit, jaký make-up je pro vás ten nejlepší.

Vůně, které vám pomohou se cítit lépe

Věděli jste, že vůně má výrazný vliv na lidskou psychiku? Zvolíte-li správné aroma, kterým se necháte obklopit, můžete se cítit mnohem lépe, vyrovnaněji i zdravěji. Stačí pouze chtít a vědět, která vůně je pro vás ta pravá.

Originální dárky na Valentýna

Jste zamilovaní? A chcete to dát svému partnerovi či partnerce vědět? Svátek sv. Valentýna je ideálním časem. Tento den patří všem, kteří ve svém srdci hýčkají milovanou osobu. Možností je sice nepřeberné množství, ale vás vůbec ni nenapadá? Nechte se inspirovat několika tipy na dárky na Valentýna.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.