Vyhoďte plastové karty z vašich peněženek a raději si stáhněte Portmonku!

Zajímavosti

Jak sbalit dítě na tábor a nic nezapomenout

Prázdniny jsou obdobím výletů a dobrodružství. Mezi oblíbené letní aktivity kluků a holčiček bezesporu patří pobyt na letním táboře, kde si užijí nejen spoustu legrace pod dozorem vedoucích, ale najdou si i celou řadu kamarádů a kamarádek. S blížícím se datem odjezdu se ovšem všechny maminky a tatínci musí vypořádat s nepříjemnou otázkou: „Jak sbalit dítě na tábor a nic nezapomenout?“

Tipy na lehká a zdravá jídla v teplých dnech

Teploty stoupají a sluneční paprsky hřejí, co jim síly stačí. Ideální čas na uvelebení se u vody a odpočívání s knihou v ruce. Co si ale dát dobrého k obědu, k večeři či na svačinu? Těžká jídla ve stylu vepřo-knedlo-zelo, svíčková či kachnička se zelím to asi nebudou. Nechte se inspirovat několika tipy na lehká a zdravá jídla.

Tipy na výlety po České republice

Léto je tu a s ním se blíží i čas prázdnin a výletů. Kam se ale podívat nejdříve? Česká republika nabízí spoustu malebných míst. Některá vás mohou zavést do podzemí, jiná nad koruny stromů, a dokonce se můžete vydat i na cestu do pohádky. Podívejte se s námi na několik tipů na výlety po České republice. Z výletu se bezesporu budou radovat rodiče, děti i zamilované páry či skupiny přátel.

Reklama

Kam na výlet s rodinou v Praze

Vymyslet program pro celou rodinu je mnohdy oříškem. Pokud vás už nebaví chodit do kina nebo nejbližšího dětského koutku, vyrazte třeba za netradičním sportovním zážitkem či do muzea, kde se nebudou nudit děti a ani jejich dospělý doprovod. Podívejte se na naši pětici tipů a třeba vás inspirujeme při plánování nejbližšího výletu.

Kam na dětský den

Na oslavu Mezinárodního dne dětí se každý rok těší nespočet kluků a holek. U nás se tento svátek, který má upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí, oslavuje vždy 1. června. V roce 2019 připadá první červnový den na sobotu, což je ideální pro pořádání nejrůznějších společenských a sportovních akcí. Co ale s dětmi podniknout?

Příprava bazénu na léto

Představte si, že si obléknete plavky, vezmete nafukovací lehátko, uvelebíte se na hladině vody v bazénu na vaší zahradě a budete nejen odpočívat, ale i čerpat sílu ze slunečních paprsků. Co říkáte, nezní to báječně? Abyste tuto snovou fantasii mohli proměnit ve skutečnost, musíte si vyhrnout rukávy a pustit se do přípravy bazénu na léto.

Zahájení grilovací sezóny

Jaro je v plném proudu a zanedlouho se o slovo přihlásí i léto, což znamená, že grilovací sezóna právě začíná. Jak se na ni ale připravit? Co všechno budete potřebovat, abyste si užili grilování s přáteli i rodinou?

Nákupy Ona Dnes s Adélou Gondíkovou

Jarní Nákupy Ona Dnes jsou už téměř tady. Tentokrát budeme moci nakupovat vybaveni slevovými kupóny od pondělí 13. do neděle 19. května 2019, a to jak v kamenných obchodech, tak na internetu.

Otevírací doba na Svátek práce a Den vítězství 1. a 8. května 2019

Před námi jsou dva pracovní týdny, které nám státní svátky rozdělí na dvě poloviny, protože ve středu 1. května se oslavuje Svátek práce a na středu 8. května připadá Den vítězství. Jak je to ale s otevírací dobou obchodů? Zavřou nám svoje brány i velké obchody nebo se na provozní době nic nezmění?

Jak efektivně zvládnout jarní úklid

S jarem se probouzí sluníčko, které neúprosně odhaluje nedokonalosti našich domovů, jako jsou zašlá okna, prach či šmouhy na lesklých domácích spotřebičích. Pokud se chcete těchto nedokonalostí zbavit a vyhnat ze zákoutí vašich domů a bytů stíny a chmury zimy, musíte se pustit do obávaného jarního úklidu. Ale nebojte se, i tento strašák všech hospodyněk lze zvládnout efektivně a s grácií.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.