Zajímavosti

Recept na velikonoční perníčky

Velikonoce se pomalu, ale jistě blíží a mnozí z vás se bezpochyby chystají na pečení velikonočních perníčků. Pokud nevíte, jak začít a jaké ingredience zařadit na váš nákupní seznam, přinášíme vám jednoduchý, ale velmi chutný recept na velikonoční perníčky.

06.03.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit na výbavě na lyže

Všude kolem nás mrzne až praští a hory se pyšní nejen pohádkovou atmosférou, ale i bohatou sněhovou nadílkou. Využijte zimní sezóny, která je v plném proudu, a vyrazte vydovádět se na hory. My vám rádi poradíme, jak ušetřit na výbavě na lyže.

27.02.2018

Přečíst celý článek

Historie ZOH

Olympijské hry jsou neodmyslitelně řazeny mezi nejdůležitější mezinárodní sportovní události a dělí se na letní a zimní konající se jednou za čtyři roky. Aktuálně celý sportovní svět hledí směr Jižní Korea.

20.02.2018

Přečíst celý článek

Tipy na Valentýna na poslední chvíli

Svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Máte pro svoji drahou polovičku již koupený dárek? Pokud si marně lámete hlavu nad tím, čím uděláte svému miláčkovi tu největší radost, nechte se od nás inspirovat tipy na Valentýna na poslední chvíli.

13.02.2018

Přečíst celý článek

Jak se bránit před chřipkou

Také vás skolila chřipka? Snažíte se bránit zuby nehty, aby vás toto nepříjemné onemocnění nepostihlo? Chřipková epidemie se šíří Českou republikou jako lavina, proto vám přinášíme několik rad a tipů, jak se před chřipkou bránit.

07.02.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při vybavení bytu

Při vybavování bytu bezesporu každý z nás touží po tom, aby si svůj domov zařídil co nejkrásněji a nejpohodlněji, a přitom utratil co nejméně peněž. My vám rádi poskytneme několik užitečných rad, jak při vybavení bytu ušetřit.

31.01.2018

Přečíst celý článek

Zkuste to zdravě, chutně a hravě s Albertem

Dali jste si novoroční předsevzetí? Nejste sami. Obchody Albert si předsevzaly pomoci zákazníkům naskočit na dráhu zdravého životního stylu. Jídlo má totiž dělat radost. A to je přesně to, co chce Albert ukázat. Po celý rok bude pomáhat při výběru potravin a inspirovat k velkým věcem na talíři.

28.01.2018

Přečíst celý článek

PENNY: Sbírejte neobyčejné plyšové kousky k nakousnutí

V prodejnách Penny Market odstartovala nová sběratelská akce. Tentokrát se pozornost zaměří na „Neobyčejné kousky k nakousnutí“. Domů si budete moci odnést plnou bedýnku nových plyšových kamarádů, kteří moc dobře vědí, že podstatné je to, co skrýváte uvnitř.

22.01.2018

Přečíst celý článek

BILLA: sbírejte skleničky s DISNEY hrdiny

Nakupujete v řetězci prodejen BILLA? Máte rádi roztomilé DISNEY hrdiny? Jestli vaše odpověď zní ano, bezesporu vás nadchne aktuální sběratelská akce. Za vaše nákupy v prodejnách BILLA totiž budete odměněni skleničkami s DISNEY hrdiny.

16.01.2018

Přečíst celý článek

Jak vybrat kvalitní tablety do myčky

Časy, kdy jste museli po zdlouhavém vaření, smažení a pečení trávit dlouhé hodiny mytím nádobí jsou pryč. Použité talíře, hrnce, příbory a skleničky jednoduše naskládáte do myčky nádobí, vybere potřebný program a spustíte ho. K dokonalému výsledku ovšem potřebuje i kvalitní tablety do myčky. Které jsou ty nejlepší? Přinášíme vám několik rad, jak vybrat kvalitní tablety do myčky.

09.01.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama