Zajímavosti

Bio řady řetězců 1: Naše BIO

Být zdravý a jíst zdravě, to je cílem mnohých z nás. Není proto divu, že obchodní řetězce vychází vstříc přáním svých zákazníků a nabízí jim speciální bio řady potravin. Do boje za zdravější stravu vyrazil i německý maloobchodní řetězec BILLA, který v Česku kompletně rebrandoval vlastní řadu bioproduktů Naše BIO.

25.07.2018

Přečíst celý článek

Jak ušetřit při nákupu na dovolenou

Víte, co všechno potřebujete s sebou na vysněnou dovolenou? Nové plavky, opalovací krém, pikniková deka, stan, knížky či dokonce cestovní kufr mohou být pro vaši peněženku nemalou zátěží. Pokud nechcete vynaložit zbytečně velký obnos ještě, než vyrazíte z domova, začtěte se do několika našich tipů, jak ušetřit při nákupu na dovolenou.

18.07.2018

Přečíst celý článek

Tipy na výlet: nejlepší zoo v ČR

Kdy jindy vyrazit na báječný výlet než během letních prázdnin. Přemýšlíte, kam o víkendu i s dětmi vyrazíte, ale dochází vám nápady? Co třeba do zoo? V České republice jich je hned několik.

11.07.2018

Přečíst celý článek

Levné recepty: Letní pochoutky s melounem

Léto je obdobím prázdnin, dovolených, relaxace a dlouhých slunečných a horkých dnů. Zároveň vrcholí i sezóna slaďoučkých a bachratých vodních melounů. Tato chutná a osvěžující zelenina je výborná jen tak, vychlazená a nakrájena na typické měsíčky či kostky. Pokud rádi experimentujete a zbožňujete jednoduché a levné recepty, přinášíme vám několik užitečných tipů.

05.07.2018

Přečíst celý článek

Otevírací doba během červencových státních svátků 2018

Jako každý rok, i letos nám začátek prázdnin přinese hned dva po sobě jdoucí státní svátky, a to Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje 5. července a Den upálení mistra Jana Husa 6. července.

27.06.2018

Přečíst celý článek

Co si vzít pod stan: oblečení a nádobí

Cestujete rádi, ale nebaví vás ubytovávat se v předražených a neosobních hotelech? Co takto vyrazit pod stan? Nejenže budete mít svůj přenosný domov kdykoliv po ruce, ale užijete si i překrásné přírody všude kolem sebe. Nyní ale přichází otázka, co si vzít s sebou pod stan?

20.06.2018

Přečíst celý článek

Globus Fresh: nakupte v malých pultových prodejnách Globus

Oblíbený řetězec hypermarketů s potravinami Globus se snaží co nejvíce přiblížit svým zákazníkům a přichází na trh s maloformátovými pultovými prodejnami, které se budou nacházet přímo v rezidenčních lokalitách. První Globus Fresh byl otevřen 31. května 2018 v Pardubicích a na podzim se otevře v Praze.

13.06.2018

Přečíst celý článek

Co si obléct na svatbu

Měsíc květen je sice lásky čas, ale svatbám toto období moc (z důvodu pověr) nepřeje. S červnem ovšem přichází nefalšovaná svatební sezóna. Pokud držíte v ruce pozvánku na svatbu kamarádky, bratrance, sestry či kolegy z práce a marně si lámete hlavu s tím, co si vzít na sebe, rádi vám poradíme.

06.06.2018

Přečíst celý článek

Jak vybrat dobrý bílý jogurt

Dáváte si jogurt k snídani či ke svačině? Přibalujete jogurt svému dítku do krabičky s obědem do školy? Ale není jogurt jako jogurt. Víte, podle jakých kritérií se řídit, než si dáte vybraný produkt do nákupního košíku a odnesete si ho domů? Nechte si poradit, jak vybrat dobrý bílý jogurt a nenechat se napálit.

31.05.2018

Přečíst celý článek

Tipy pro malé byty

Bydlíte v garsonce nebo malém bytě? A přemýšlíte nad tím, jak si váš domov co nejlépe zařídit? I byteček velký 30 m2 se může proměnit v útulné hnízdečko, které nabídne ložnici, pracovnu, obývací pokoj, relaxační koutek a mnoho dalšího. Než se vydáte na nákupy, začtěte se do několika našich tipů pro malé byty.

29.05.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama