Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - Albert - Kraj Karlovarský - Kraslice

Změnit město

Hodnocení Albert  

Reklama
Aktuální leták Albert platí vždy od středy do úterý dalšího týdne. Akční letáky vycházejí každý týden a na AkcniCeny.cz je najdete vždy o jeden den dříve, tedy v úterý. Naleznete zde dva druhy letáků. Jeden leták je platný pouze pro supermarkety Albert a ten druhý pro hypermarkety Albert.

Akční leták Albert několikrát od roka doplňuje i speciální katalog, který je platný pouze v hypermarketech a vztahuje se k současné sezóně.

Akční nabídky Albert jsou oblíbené pro často opakované akce 1+1 zdarma.

Jestliže nechcete o nové letáky přicházet, doporučujeme nastavit upozornění, které vám přijde do e-mailové schránky, jakmile se na našich stránkách objeví nový leták Albert

Přijďte do Albertu. Stojí za to se nechat překvapit, jak široký výběr zboží v Albertu najdete. Stojí za to vidět, za jak výhodné ceny nakoupíte a stojí za to nechat se inspirovat, co nového zkusit ve své kuchyni.

Díky spolupráci s regionálními dodavateli se Albert již po řadu let stará o to, aby se do vašich nákupních košíků dostaly jen ty nejkvalitnější a nejčerstvější produkty. Albert dává zákazníkům vždy něco navíc, jako první začal v ČR s unikátními sběratelskými kampaněmi. Ve svých téměř 330 prodejnách po celé ČR nabízí široký sortiment zboží. Velké hypermarkety po celé České republice se postupně rekonstruují a přetváří do moderní prodejny dle vzoru Albertu na pražském Chodově. Základem je Tržnice u Alberta, tedy prostor, kde se prodává čerstvá zelenina, ovoce a bylinky. Přibyla sekce Zdravě s Albertem a moderní vinotéka. Albert již více než 10 let přináší každý měsíc také spoustu inspirace prostřednictvím oblíbeného Albert magazínu.

Zákazníkům rovněž nabízí širokou paletu výrobků pod vlastními značkami Albert, Albert Excellent, AH Basic a Albert Fresh Bistro. Albert také ví, jak moc velká váha je v poslední době připisována zdravému životnímu stylu. Exkluzivně v Albertu proto najdete širokou škálu výrobků značky Nature´s Promise. Produkty Nature´s Promise přinášejí skvělou možnost snadno udržovat zdravý životní styl, nabízí pestrý výběr bezlepkových, bezlaktózových i bio výrobků.

Kromě výše uvedených privátních značek najdete v Albertu také spoustu slev na nejrůznější zboží, které můžete sledovat díky akčním letákům Albert.

Prohlédněte si také slovenské letáky Albert


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.