BILLA I Nakup s Edenred card a získej 100 Kč cashback! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: Zelenina

Vybrat řetězec:
Reklama

Ovoce a zelenina, dvojice, která je nedílnou součástí jídelníčku skoro každého z nás. Zelenina, stejně jako ovoce je bohatým zdrojem všelijakých vitamínu, minerálů, ale i vlákniny. Zeleninu obecně dělíme na kořenovou, listovou, luskovou či cibulovou. Často se také používá i jako příloha k pečivu nebo jako dochucovadlo do ostatních jídel například masných pokrmů, příkladem je například cibule nebo česnek. Konkrétně můžeme v zelenině najít zastoupení v podobě rajčat, paprik, okurek, mrkve, ale také i například v podobě hub. Podobně jako ovoce, i zelenina může být mimo čerstvého stavu i sušená či mražená. Velkou oblibou jsou například sušené houby a rajčata.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.