Akce a slevy: Chléb

Vybrat řetězec:
Reklama
39,90
39,90 Cena

Máslosýr, med nebo salám. Všechno to zní dobře, ale co by to bylo jídlo bez pořádného krajíce chleba. Chléb chleba patří k základním potravinám připravovaným pečením, pařením, nebo smažením těsta sestávajícího minimálně z mouky a vody a ve většině případů dalších nutností jako sůl nebo kvásek.  Na některých typech pak můžeme najít i různá koření jako je kmín, sezam nebo i mák. Následně se pak dá chléb dělit na mnoho typů jako žitný, arabský, ruský nebo pšeničný.

Nejčastěji vyhledáváte chléb šumava cena, bezlepkový chléb, toustový chléb lidl, chléb cena, celozrnný toustový chléb, celozrnný toustový chléb lidl, toustový chléb, žitný chléb, chleba šumava, chleba z kokosové mouky, celozrnný chléb lidl, chléb šumava, celozrnný chléb, bezlepkový chléb lidl, žitný chléb lidl, lámankový chléb lidl, slunečnicový chléb lidl, toustový chléb cena, český chleba, lidl žitný chléb.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.