ROSSMANN I Za nasbírané body budete blíže k Bugatti taškám!

Akce a slevy: Ryby

Vybrat řetězec:
Reklama
-20%Treska tmavá 100g

patří mezi méně tučné ryby, vzhledem k výraznější chuti se d... více informací

Globus
23,90
23,90 Cena
-43%Tilápie filet 100g

patří mezi méně tučné ryby, filety jsou bez kůže a kostí, a ... více informací

Globus
22,90
22,90 Cena
-50%Tuňák filet 100g

tuňák žlutoploutvý je jednoznačně nejkvalitnější dostupný tu... více informací

Globus
49,90
49,90 Cena
-33%Tilápie filet 100g

patří mezi méně tučné ryby, filety jsou bez kůže a kostí, a ... více informací

Globus
26,90
26,90 Cena
-27%Halibut filet 100g

toto maso je považováno za delikatesu, ryba pochází z divokého odlovu

Globus
39,90
39,90 Cena
Cenný zdroj jódy, bílkovin, různých vitamínů a minerálů jsou jednoznačně ryby. Obsahují vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Ryby, které jsou tučnější jsou bohatší na živiny. Mezi ty patří například makrely, tuňák, sardinky, pstruh nebo losos. Správně by se ryby měly konzumovat alespoň dvakrát týdně. Jsou snadné na přípravu, jsou chutné a zdravé. Mořské ryby jsou obecně zdravější, protože obsahují více jódu. To nic ale nemění na tom, že naše ryby jsou také výtečné a zdravé. Mezi ty nejchutnější patří například candát, pstruh nebo štika. A řekněme si narovinu. Kdo by si dokázal představit štědrovečerní večeři bez kapra a bramborového salátu?

Nejčastěji vyhledáváte štika obecná, losos cena, pečená štika, vánoční kapr, losos globus, makrela v akci, vánoční kapr cena, makrela uzená, makrela cena, candát cena, mražená makrela, kapr koi, pečená makrela, rio mare makrela, akce losos, globus losos, pstruh lososovitý cena, lidl kapr, lidl uzený losos, uzený losos lidl, sladkovodní ryby, ryby v akci, losos lidl, lidl losos, ryby mořské, kapr albertek, ryby lidl, pstruh v akci, štika cena, lidl ryby, uzený losos cena, ryby kaufland, kaufland ryby, candát cena za kilo, uzený pstruh cena, losos v akci, pečená makrela v troubě, cena pstruh, losos kaufland, pstruh duhový cena, makrela akce, štika mořská, kapr obecný, kaufland losos, pstruh akce, cena kapr, uzený kapr cena, kapr cena, losos gorbuša cena, grilovaná makrela, uzený pstruh, uzená makrela, čerstvé ryby, filet z candáta, tesco losos, candát filet cena, losos cena makro, pstruh cena, ryby cena, živý candát cena, pstruh lososový, losos tesco, losos filet cena, kapr cena, ryby globus, losos albert, smažený pstruh, ryba candát, makrela v alobalu, pstruh lososovitý lidl, kaufland kapr, makrela obecná, albert losos, candát prodej, pstruh lidl, pstruh lososovitý, ryby zvěrokruh, kapr koi cena, kapr filet cena, candát filet, lidl pstruh, cena losos, lidl losos akce, uzená makrela cena, mořské ryby.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.