Magazín Akční ceny I Recept na staročeskou zelňačku s klobásou Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Akce a slevy: Ovoce

Vybrat řetězec:
Reklama

Ovoce, nedílná součást našeho života a jeden z přírodních zdrojů nepřeberného množství vitamínů, minerálů, ale také i zdroj sacharidů. Druhým přírodním zdrojem vitamínu a minerálů je zelenina, která má v lidské stravě téměř nenahraditelné zastoupení. Jako ovoce obecně nazýváme veškeré sladké jedlé plodyplodenství nebo semena semenných rostlin, či dřevin. Nejen, že díky svému důležitému místu v našem jídelníčku můžeme nalézt spoustu tuzemského ovoce v podobě peckovin, jako třešní, višní a švestek nebo jablek, malin a mnoho dalších v každém supermarketu a hypermarketu, ale také se k nám dováží všelijaké exotické ovoce z různých tropických koutů světa, jako například manga, avokáda, ananasy aj. Mimo sezonu některých druhů ovoce je u nás dále populární také možnost zakoupit ovoce, usušené, či zamražené.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.