Zajímavosti

Kaufland: Soutěž o dvacet nákupů

O tom, že Kaufland oslavuje své dvacáté narozeniny v České republice a už padesáté výročí v Evropě, jsme vás již informovali. Významný životní mezník ovšem Kaufland oslavuje nejen pořádnými slevami a speciálními nabídkami, ale i velkolepou narozeninovou soutěží.

07.01.2018

Přečíst celý článek

Kaufland oslavuje narozeniny výraznými slevami

Rok 2018 je pro Kaufland rokem, kdy oslavuje významná životní jubilea. Z výhod, dárečků, akčních nabídek a benefitů se samozřejmě budeme radovat především my, zákazníci, protože si pro nás Kaufland připravil celou řadu výrazných narozeninových slev.

05.01.2018

Přečíst celý článek

Recepty na Silvestra

Poslední den roku 2017 se blíží a s ním se o slovo hlásí i silvestrovské oslavy. Loučení se starým rokem a vítání roku nového se neobejde bez pořádné párty, ke které patří nejen přátelé a kamarádi, ale i výtečné pochoutky.

26.12.2017

Přečíst celý článek

Otevírací doba o vánočních svátcích 2017

Štědrý den se nezadržitelně blíží. Víte, kdy a kam si budete moci jít během vánočních svátků nakoupit? Kde seženete nejen čerstvé pečivo, ale i další nezbytnosti? Přinášíme vám přehledný seznam otevíracích dob v obchodních řetězcích Albert, Penny Market, Tesco, Globus, Lidl a Kaufland od 23. prosince 2017 do 1. ledna 2018.

19.12.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Vánoční akce

Když se všichni sejdeme u jednoho stolu, jdou hádky stranou. Vánoce, to jsou dárky, stromeček a hlavně, dobré jídlo.

17.12.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Vánoční magazín

Štědrý den se pomalu, ale nezadržitelně blíží, což znamená jediné - vánoční přípravy vrcholí. Pokud jste již s nápady na co nejlepší výzdobu, hostinu či cukroví u konce a prahnete po inspiraci, určitě si prolistujte nový vánoční magazín Kauflandu.

16.12.2017

Přečíst celý článek

Kaufland: Adventní kalendář

Adventní kalendář neodmyslitelně patří ke každým Vánocům. Odpočítávání, kolik dnů zbývá do Štědrého dne si oblíbily především kluci a holky, kteří s dychtivým očekáváním otvírají políčko s příslušným číslem a hledají chutnou čokoládu.

14.12.2017

Přečíst celý článek

Tipy na vánoční dárky

Nákupní vánoční horečka vrcholí. Máte již nakoupeny ty nejlepší a nejúžasnější dárky pro vaše blízké a rodinu? Pokud ne, protože si marně lámete hlavu s tím, co by babičce, dědečkovi, mamince či kamarádovi udělalo radost, nepanikařte. Zapátrali jsme za vás a přinášíme vám několik užitečných tipů a rad, co by na vašem nákupním vánočním seznamu nemělo chybět.

12.12.2017

Přečíst celý článek

Tipy, jak vánočně vyzdobit byt

Jedno z nejkrásnějších a nejmagičtějších období roku se opět hlásí o slovo. Ano, jsou tu Vánoce. Všude kolem nás zní koledy, voní cukroví, a dokonce se začínají prodávat vánoční stromečky. Téměř každý z nás touží mít kousek této kouzelné atmosféry doma. Pokud se právě chystáte na vánoční výzdobu bytu, přinášíme vám několik tipů a rad pro inspiraci.

05.12.2017

Přečíst celý článek

Recept na chutné a zdravé vločkové cukroví

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a nejen všechny hospodyňky se chystají na pečení cukroví. Bezesporu znáte tu otázku: „Kolik už máš napečeno druhů?“ Pokud chcete vyzkoušet něco jiného a vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, rumové koule či perníčky doplnit o netradiční recept, určitě vyzkoušejte chutné a zdravé vločkové cukroví.

28.11.2017

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama