Zajímavosti

Levný recept: Jarní vaječná pomazánka

S příchodem jara a krásného počasí trávíme mnohem více času venku na čerstvém vzduchu, kde sportujeme, chodíme na procházky nebo se vyhříváme na sluníčku a relaxujeme. Také vám při tom pořádně vyhládne? Pokud dostanete chuť na rychlou a levnou svačinku, udělejte si výbornou vaječnou pomazánku.

23.05.2018

Přečíst celý článek

Ohrožená zvířata z Penny Marketu

Naše planeta Země, je krásná a plná úžasných zvířat. Bohužel je plná také ohrožených zvířat, a to právě díky nám, lidem. Penny Market se proto rozhodl, že začne šířit osvětu, a to pomocí nové věrnostní sběratelské kampani. Ta je zaměřena na ohrožená zvířata, kterým hrozí vyhynutí.

23.05.2018

Přečíst celý článek

Dm drogerie spustila e-shop

Znáte to, napíšete si seznam co máte koupit, obléknete se a vyrazíte do oblíbeného obchodu na nákupy. Poté, co strávíte desítky minut mezi regály a najdete všechno požadované zboží se vydáte k pokladně, kde celý svůj nákup vyložíte na běžící pás, zaplatíte ho, uskladníte do tašek a vydáte se na namáhavou cestu domů. V dnešní moderní době si můžete nákupy nejen ulehčit, ale i ušetřit spoustu času, protože i dm drogerie markt má již svůj e-shop.

16.05.2018

Přečíst celý článek

Nákupy ONA DNES

Květen znamená dvě věci. Za prvé se jedná o lásky čas, za druhé začínají Nákupy ONA Dnes! Desítky báječných slev z různých oblastí. Takže buď můžete udělat radost svým drahým polovičkám anebo sami sobě. Nakupujte, využívejte slevy a rozdávejte radost!

16.05.2018

Přečíst celý článek

PALLADIUM: Den matek

Druhá květnová neděle je dnem, kdy se v České republice a moha dalších zemích vzdává hold matkám a mateřství. U nás se Den matek slaví dle amerického vzoru, a to od roku 1923, kdy byla jeho propagátorkou Alice Masaryková. V roce 2018 připadá tento významný den na 13. května a přináší s sebou celou řadu speciálních akcí, slev a nabídek napříč obchody a obchodními centry. Výjimkou není ani OC Palladium, které si pro všechny maminky přichystalo speciální odpolední program a dárečky.

09.05.2018

Přečíst celý článek

Kam vyrazit o prodlouženém víkendu

Měsíc květen je nejen obdobím lásky, ale i prodloužených víkendů. Tentokrát dvojice volných dnů připadla na úterý a umožnila nám tak naplánovat si krátkou, ale o to sladší dovolenou. První květnové volné úterý (1. května), tedy Svátek práce máme již za sebou. Před námi je ale druhý volný den v podobě Dne vítězství 8. května. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit o prodlouženém víkendu od 4. do 8. května 2018, přinášíme vám několik užitečných tipů.

02.05.2018

Přečíst celý článek

BILLA: Sbaleno na prázdniny

Už je to tady, období velkých letních prázdnin se pomalu, ale nezadržitelně blíží. Všichni školáci se bezesporu těší na to, až začnou dva měsíce zaslouženého volna plného dovádění na koupalištích, na pláži či s kamarády na táboře. Při této příležitosti se společnost BILLA rozhodla spustit spotřebitelskou akci „Sbaleno na prázdniny“.

27.04.2018

Přečíst celý článek

Jak oslavit 1. máj + tipy na dárky

I když se stále více do popředí probojovává Valentýn (14. února), pro Čechy je svátkem všech zamilovaných První máj. Kdo by neznal, dnes již legendární, verše Karla Hynka Máchy: „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.“ Nejeden romantik bezesporu tyto slůvka recitoval své vyvolené.

24.04.2018

Přečíst celý článek

Co byste měli vědět, než se pustíte do budování zahrádky

Sluníčko svítí, ptáčci zpívají a všechno kolem nás se zelená a kvete. Také vás toto nefalšované jarní počasí láká k založení vlastní zahrádky? Pokud se bojíte, že vám budování vlastního kousku ráje zabere příliš času, peněz a energie, máme pro vás několik užitečných rad.

17.04.2018

Přečíst celý článek

Než koupíte bazén

Letní sezóna se blíží a s ní i touha po tom, osvěžit se ve vlastním bazénu. Není totiž nic lepšího, než se po dlouhém a úmorném dnu v práci odreagovat dováděním ve vodě. Víte ale, jaký bazén si pořídit? Trh nabízí mnoho typů, velikostí, tvarů i provedení. Proto, než se vydáte bazén koupit, začtěte se do několika rad a informací, abyste byli s vaší volbou co nejspokojenější.

11.04.2018

Přečíst celý článekReklama
     
Reklama
Reklama