Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů!

Akce a slevy: čokoláda

Vybrat řetězec:
Reklama

Jedna z nejpopulárnějších pochutin na světě, přesně to je čokoláda. Čokoláda je obvyklá součást nejrůznějších druhů sladkostí a pokrmů, jako například do zmrzlin nebo sladkého pečiva. Čokoláda se vyrábí z kvašených, pražených a mletých zrnek tropického kakaového stromu. Tyto zrna pocházejí z kakaových bobů.  Čokoláda se dělí na mnoho druhů. Těmi nejzákladnějšími je čokoláda hořká, mléčná, která se vyrábí za pomoci kondenzovaného mléka, bílá, ledová či bublinková.

Nejčastěji vyhledáváte hořká čokoláda lidl, , kinder čokoláda, čokoláda lindt akce, geisha čokoláda cena, zora čokoláda, tesco čokoláda, čokoláda milka akce, míšina čokoláda, čokoláda do fontány, tchibo kapsle čokoláda, čokoláda bez cukru, geisha čokoláda, čokoláda lidl, čokoláda akce, kvalitní čokoláda, čokoláda orion, čokoláda na vaření akce, kinder čokoláda akce, lindt čokoláda akce, čokoláda milka, lindt čokoláda, pražská čokoláda, carla čokoláda, lidl čokoláda na vaření, merci čokoláda akce, čokoláda lindt, merci čokoláda, švýcarská čokoláda, čokoláda merci cena, čokoláda na vaření cena, lidl čokoláda, lidl hořká čokoláda, čokoláda cena, ledová čokoláda, belgická čokoláda, luxusní čokoláda, čokoláda na vaření lidl, barila čokoláda, akce čokoláda, bílá čokoláda, milka čokoláda, milka čokoláda akce, orion čokoláda.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.